+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Policie České republiky

Klíčová slova: policie, policie české republiky, ceska republika,

E-mail: seo_optimal@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervence 2011

Popis: Na bezpečnost občanů prakticky kterékoli země je třeba dbát, což si pochopitelně uvědomuje i Česká republika. Hlavním orgánem, který se věnuje právě bezpečnosti v zemi, je bezesporu Policie České republiky.

Web: policie.statni-sprava.eu

Další související informace

Sleep In Czech

ubytování, Praha, Česká republika, hotel, pension – Levné ubytování v Praze, Pražské apartmány, hotel Praha, ubytování v Praze, pronájem v Praze, transport z letiště, výlety v Praze a ČR, hotel v ČR, pension v ČR, ubytování v ČR, chata v ČR, pronájem aut, řazení dle lokalit, slevy

České www stránky

České www stránky – České www stránky, seznam vybraných České www stránky, seznam vybraných Českých webů. Od a do z, v našem katalogů Českých www stránek naleznete vše co potřebuje, firemní www, zábavné www nebo i poučené www. Českých webů. Od a do z, v našem katalogů Českých www stránek naleznete vše co potřebuje, firemní www, zábavné www nebo i poučené www.

penzion POHODA apartmány v České Vsi

penzion POHODA apartmány,ubytování v České – Apartmány se nachází v krásném údolí na úpatí pohoří Hrubého Jeseníku a začínajících Rychlebských hor, pod Priessnitzovými lázněmi a rozhlednou Zlatý Chlum Popis objektu: Ubytování v rodinném penzionu s dvěma samostatnýma dvoupokojovýma apartmány. Každé AP 2 - 4 os. vl.vchod z obyt. zahrady, ložnici s manželskou postelí + pokoj s kuchyňským koutkem, DVD, SAT a rozkládací postelí. Kuchyňský kout je v každém apartmá vybavený ledničkou s mrazničkou, mikrovlnou troubou , varnou konvicí, dvouvařičem, nádobím, a sušákem na prádlo + koupelnu se sprchovým koutem, WC, umyvadlem. V recepci turistické poradenství, internet, Skype zdarma.Pobyt s domácím zvířetem: Je možný .

Načítání trvalo 0.0695 sekund.