+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Potomkovia svetla

Klíčová slova: ufo, mimozemstane, boh, jezis, zivot, laska,pleja

E-mail: jarga13@azet.sk

Datum vloľení do katalogu: 13. srpna 2009

Popis: Web o tematech: svetlo,pan Buh,jezis,laska,modlitby,problemy Zeme,mimozemstane,ufo,duchovno,magia, paranormalni jevt, vse co souvisi se zivotem a jak spravne zit, problem Afriky a hladomoru vseobecne, nezabijeni zvirat.

Web: www.svetelny.tym.sk

Další související informace

Krnac.cz

Mysteria, Spirituál, Ufo, Sny, Duchové, Poltergeis – Stránka, která se zabývá psychospirutualnimi otázkami, hlavně magie, výklady horoskopů a veškerým nadpřirozenem. Stránka, která se zabývá psychospirutualnimi otázkami, hlavně magie, výklady horoskopů a veškerým nadpřirozenem.

Spiritual.cz

Výklad karet, tarot, život, duchovno – Spirituální stránky Marcely Ševčíkové zabývající se nejen výkladem karet. Pomoc se životem, když si nevíte rady. Duchovní příčiny nemocí, magie bylinek, práce s energií, tarot a cikánské karty. Možný výklad karet přes Vzkazy.

Strach ze smrti

smrt, strach, obavy, život, strach ze smrti, pomoc – Smrt je přirozená součást života. Pro všechny, kdo se bojí smrti, potřebují pomoci se strachem a obavami a neumí se odpoutat od hmotných starostí. Cesta duše po smrti a posmrtný život. Informace o klinické smrti, eutanázi a další texty týkající se smrti.

Načítání trvalo 0.0688 sekund.