+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Práce Uherské Hradiště

Klíčová slova: práce,uherské,hradiště,uherský,brod,kariéra

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervna 2010

Popis: Nabídka práce v Uherském Hradišti. Navštivte naše stránky s nabídkou práce v Uherském Hradišti a případném okolí. Pokud splňujete naše podmínky a láká Vás naše nabídka práce přihlaste se k výběrovému pohovoru.

Web: www.prace-uh.cz/

Další související informace

Pečovatelky na SASI.at

práce, pečovatelka, diskuse, rakousko, agentura – Diskuze na rakouské stránce. Práce pečovatelek v Rakousku, ich problémy, názory a zkušenosti. Vzájemná spolupráce pri hledání práce, řešení problémů souvisejícich s touto prací. Rakouské rodiny, které zaměstnávají zdravotní sestry a pečovatelky z České a Slovenské republiky mají české a slovenské zdravotnice ve velké oblibě pro jejich pracovitost a spolehlivost. S registrací bude nárok i na rakouskou penzi Rakouská vláda pečovatelkám nabídla možnost registrovat se buď jako samostatná podnikatelka nebo jako zaměstnankyně pacienta, případně jeho rodiny. Za to by získaly nárok na zdravotní péči a časem i na rakouskou penzi. Na zvýšení výdajů, které s tím souvisejí, má stát nově přispět částkou 225 eur pro nezávislé pečovatelky a 800 eur pro zaměstnankyně měsíčně. Pečovatelky se u jednoho pacienta střídají obvykle dvě, vždy po dvou týdnech, protože 24hodinová služba se nedá vydržet nepřetržitě. Jejich odměna se pohybuje obvykle mezi 45 a 50 eury za den, takže každá si měsíčně vydělá okolo 700 eur (18.200 korun).

SDH Stará Huť

hasiči, sdh, sbor dobrovolných hasičů, Stará Huť – Oficiální stránky sboru dobrovolných hasičů Stará Huť ze Středočeského kraje okresu Příbram. Naleznete zde veškeré informace ohledně našeho sboru, ale i užitečné články či nejžhavější události ze Středočeského kraje

Načítání trvalo 0.1404 sekund.