+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pravda a čest

Klíčová slova: pravda a čest, rytř, morální hodnoty, etika

E-mail: redakce@pravda-a-cest.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?nora 2009

Popis: Stránky pro návrat k morálním hodnotám rytířství. O pravdě, o cti, o rytířích a také o zdraví. Pravda a čest ! Dvě nádherně znějící slova, která však dnes již mezi lidmi téměř nic neznamenají. Ba naopak, někteří jsou schopni se člověku, který se v sobě snaží oživit mravní a morální hodnoty, posmívat a klidně by sáhli i k urážkám nejtěžšího druhu. Není to snad důkazem o naprostém mravním úpadku dnešního lidstva ? Morálně žijící člověk již dnes nemá na světě oporu. Proto jsme se rozhodli založit tyto stránky. Chceme podporovat všechny lidi ,mající v sobě alespoň špetku touhy stát se skutečným člověkem, v jejich jednání.

Web: www.pravda-a-cest.cz

Další související informace

AD-elektro.cz

Internetový obchod - levné a rychlé nákupy elektra – Internetový obchod - prodáváme pračky, myčky, sporáky, ledničky, vestavné spotřebiče značek Ariston, Indesit, Best, Braun, AEG, Electrolux, Zanussi, Calex, ETA, Faber, Hyundai. Dovoz po celé ČR i na Slovensko, prodej na splátky.

Lukor s.r.o. - prodej a montáž podlahových krytin, interiérových dveří včetně kování.

Dřevěné a laminátové podlahy, kobercové čtverce – Lukor s.r.o. - prodej a montáž podlahových krytin, interiérových dveří včetně kování. Dřevěné a laminátové podlahy, kobercové čtverce, linoleum, pvc, interiérové dveře, kování. Na trhu působíme 15 rokem, máme zkušenosti s řadami velkých projektů i klientských realizací, informace najdete v Referencích.

Lovely Dogs

Oficiální stránky psích sportovců Brixie a Shegy. – Oficiální stránky psích sportovců. Kříženec Brixie a bílý Švýcarský ovčák Shegy. Oficiální stránky psích sportovců. Kříženec Brixie a bílý Švýcarský ovčák Shegy. Oficiální stránky psích sportovců. Kříženec Brixie a bílý Švýcarský ovčák Shegy.

Načítání trvalo 0.0923 sekund.