+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pravda a čest

Klíčová slova: pravda a čest, rytř, morální hodnoty, etika

E-mail: redakce@pravda-a-cest.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?nora 2009

Popis: Stránky pro návrat k morálním hodnotám rytířství. O pravdě, o cti, o rytířích a také o zdraví. Pravda a čest ! Dvě nádherně znějící slova, která však dnes již mezi lidmi téměř nic neznamenají. Ba naopak, někteří jsou schopni se člověku, který se v sobě snaží oživit mravní a morální hodnoty, posmívat a klidně by sáhli i k urážkám nejtěžšího druhu. Není to snad důkazem o naprostém mravním úpadku dnešního lidstva ? Morálně žijící člověk již dnes nemá na světě oporu. Proto jsme se rozhodli založit tyto stránky. Chceme podporovat všechny lidi ,mající v sobě alespoň špetku touhy stát se skutečným člověkem, v jejich jednání.

Web: www.pravda-a-cest.cz

Další související informace

Levné notebooky, PC

E-Shop se širokou nabídkou notebooků a PC s výhodn – E-Shop se širokou nabídkou notebooků a PC s výhodným poměrem cena a výkon. Počítače nové, krátce používané a repasované. Nabídka značek: ACER, ASUS, DELL, HP, SONY VAIO, TOSHIBA, IBM LENOVO. Možný osobní odběr. Vlastní servisní středisko.

Sněženky a machři

Sněženky a machři, Sněženky a machři po 25 letech – Stránky o legendárním českém filmu Sněženky a machři a o pokračování Sněženky a machři po 25 letech. Můžete si zde přečíst, co herci dělali v minulosti a co dělají dnes a také o dvou vydaných knihách. Ve fotogalerii si můžete prohlédnout fotky herců minulé i současné. V sekci Bonusové materiály si můžete stáhnout naříklad anglické titulky k prvnímu dílu.

Načítání trvalo 0.0645 sekund.