+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pravda a čest

Klíčová slova: pravda a čest, rytř, morální hodnoty, etika

E-mail: redakce@pravda-a-cest.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?nora 2009

Popis: Stránky pro návrat k morálním hodnotám rytířství. O pravdě, o cti, o rytířích a také o zdraví. Pravda a čest ! Dvě nádherně znějící slova, která však dnes již mezi lidmi téměř nic neznamenají. Ba naopak, někteří jsou schopni se člověku, který se v sobě snaží oživit mravní a morální hodnoty, posmívat a klidně by sáhli i k urážkám nejtěžšího druhu. Není to snad důkazem o naprostém mravním úpadku dnešního lidstva ? Morálně žijící člověk již dnes nemá na světě oporu. Proto jsme se rozhodli založit tyto stránky. Chceme podporovat všechny lidi ,mající v sobě alespoň špetku touhy stát se skutečným člověkem, v jejich jednání.

Web: www.pravda-a-cest.cz









Další související informace

Rybářské potřeby u Petra

rybářské potřeby, Slaný, pruty, návnady a nástrahy – Nabízíme kompletní doplňky jako bivaky,které jsou ideální pro dlouhé rybářské výpravy i v chladném a deštivém období. Máme pro Vás i speciální oblečení k rybolovu, spacáky, lehátka, židličky, stojany a různé druhy polstrovaných obalů na pruty.

http://www.accountingfore

Účetnictví, daně a daňové poradenství, mzdy – Zajišťujeme komplexní servis v oblasti vedení a zpracovávání účetnictví, účetnictví on-line, zpracování mezd, daňové poradenství, zpracování DPH, SD,DPPO,DPFO,DzN, daňový poradce, audit, rekonstrukce a optimalizace daní.

Kurzy potápění Brno, potá

potápění Brno, škola a kurzy potápění, kurz potápě – Prodejna potápěčské techniky Albe Group Vám nabízí kvalitní kurzy potápění a školu potápění v Brně a okolí za výhodné ceny. Vyzkoušejte potápění v našem kurzu a jistě si tento podvodní sport zamilujete.

Načítání trvalo 0.0557 sekund.