+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pravda a čest

Klíčová slova: pravda a čest, rytř, morální hodnoty, etika

E-mail: redakce@pravda-a-cest.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?nora 2009

Popis: Stránky pro návrat k morálním hodnotám rytířství. O pravdě, o cti, o rytířích a také o zdraví. Pravda a čest ! Dvě nádherně znějící slova, která však dnes již mezi lidmi téměř nic neznamenají. Ba naopak, někteří jsou schopni se člověku, který se v sobě snaží oživit mravní a morální hodnoty, posmívat a klidně by sáhli i k urážkám nejtěžšího druhu. Není to snad důkazem o naprostém mravním úpadku dnešního lidstva ? Morálně žijící člověk již dnes nemá na světě oporu. Proto jsme se rozhodli založit tyto stránky. Chceme podporovat všechny lidi ,mající v sobě alespoň špetku touhy stát se skutečným člověkem, v jejich jednání.

Web: www.pravda-a-cest.cz

Další související informace

Humor Shop

Humorná trička, Čert a mikuláš, Zuby žertovné – Naše firma se zabývá od roku 2000 potiskem textilu sítotiskem. Tiskneme převážně žertovné náměty vlastní řady, ale i zakázkové tisky od našich velkoobchodních zákazníků. Textil nejsou jen potištěná trička, ale také trenýrky, kalhotky, košilky, mikiny, polštáře, nebo čepice, či třeba i zástěry. Ale to je pouze část našeho bohatého sortimentu pro opravdu každou příležitost! Co takhle k nějakému výročí keramický hrníček, nebo pro tátu korbel anebo půllitr? Anebo placatici na něco ostřejšího? A k tomu žertovnou kartičku? V pořádku! A nepotřebuje náááhodou hodiny, aby oslavenec věděl, v kolik se má vrátit z oslavy domů? Stačí si vybrat. Všichni ostatní se zabaví, než se oslavenec vrátí - třeba společenskou hrou. Proč si ji nezahrát v paruce, masce, nebo klobouku? Vybírejte si - není nic jednoduššího. Anebo si udělejte výlet a omrkněte věci osobně: Od roku 2001 je otevřena naše maloobchodní prodejna Ptákoviny v 1. patře OD Prior ve Zlíně. Od roku 2004 provozujeme internetový obchod s veškerým naším sortimentem, jak pro maloobchodní, tak i pro velkoobchodní zákazníky. V srpnu 2009 byla spuštěna nová verze internetového obchodu přinášející mnoho výhod a vylepšení oproti původní verzi. Naším cílem vždy byl, je a bude spokojený zákazník, který se k nám bude stále rád vracet, protože ví, že u nás najde pokaždé ten správný dárek, který mu bude včas doručen.

Pretty Little Liars online

manga a anime, manga, anime – Na našom webe sa dozviete viac informácií o seriálu Little Liars. Tento populárny seriál pre mládež vznikol na motívy rovnomennej románovej série Sary Shepar a rozpráva o problémoch amerických stredoškolákov.

Přírodní zázrak Chlorella

chlorella, účinky chlorelly, chlorella a spirulina – Chlorella zajišťuje tělu kompletní zdroj vitamínů, minerálů a antioxidantů, které většina z nás v současnosti postrádá. Postará se o detoxikaci a posílení imunitního systému, zrychluje hojivé procesy, zlepšuje kvalitu trávení, snižuje hladinu cholesterolu a působí protizánětlivě. Myslete na své zdraví s Chlorellou.

Načítání trvalo 0.0620 sekund.