+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pravoslavná Kroměříž

Klíčová slova: pravoslavnakromeriz, pravoslaví

E-mail: admin@pravoslavnakromeriz.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. b?ezna 2009

Popis: Pravoslavná církevní obec v Kroměříži. Církevní obec pořádá bohoslužby a duchovní setkání.Stranou od centra, na Slovanském náměstí, je pravoslavný kostel sv. Cyrila a Metoděje. Byl vybudován v letech 1946 - 1948. Stavba byla dokončena až v roce 1948 jako památník padlých ve druhé světové válce a jako upomínka na vladyku Gorazda, který byl odsouzen a popraven za napomáhání parašutistům, kteří spáchali v roce 1942 v Praze atentát na R. Heydricha.

Web: pravoslavnakromeriz.cz

Další související informace

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Účesy

účesy, vlasy – Informačný portál o účesoch. Zaujímavé strihy pre krátke, polodlhé a dlhé vlasy. Účesy vhodné pre spoločenské podujatia, svadby a ďalšie informácie.Tipy a návody na starostlivosť o vlasy. Fotogalérie účesov na rôzne príležitosti

Šicí stroje

šicí stroje, šicí stroj, šicí, stroj, šicí stroje – Česká značka pro šicí stroje, doplňky a příšlušenství pro šicí stroje Lada. Šicí stroje Lada jsou českou značkou s tradicí více než 90 let, kterou zná mnoho generací. Osvědčená kvalita a prodloužená záruka.

Načítání trvalo 0.0858 sekund.