+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pravoslavná Kroměříž

Klíčová slova: pravoslavnakromeriz, pravoslaví

E-mail: admin@pravoslavnakromeriz.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. b?ezna 2009

Popis: Pravoslavná církevní obec v Kroměříži. Církevní obec pořádá bohoslužby a duchovní setkání.Stranou od centra, na Slovanském náměstí, je pravoslavný kostel sv. Cyrila a Metoděje. Byl vybudován v letech 1946 - 1948. Stavba byla dokončena až v roce 1948 jako památník padlých ve druhé světové válce a jako upomínka na vladyku Gorazda, který byl odsouzen a popraven za napomáhání parašutistům, kteří spáchali v roce 1942 v Praze atentát na R. Heydricha.

Web: pravoslavnakromeriz.cz

Další související informace

Srdce a jeho nemoci

srdce,arytmie,infark myokardu, angina pectoris – Srdce je životně důležitý dutý svalový orgán, který zajišťuje prokrvování všech ostatních orgánů. Tím je zásobí kyslíkem, živinami a odvádí odpadní látky. Srdeční onemocnění se řadí mezi nejčastější příčinu úmrtí u nás i ve světě.

První Lékárna

léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, lékárna – První Lékárna – lékárna online – volně prodejné léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, dětská výživa a mnoho dalších. Na těchto webových stránkách můžete využít vyhledávač pro vyhledání léků podle symptomů, účinných látek a zdravotních potíží.

Kryska.cz

katalog firem,katalog odkazů – Kryska.cz je nový katalog odkazů a firem na českém Internetu. Najdete zde podrobné informace o firmách včetně hodnocení, spotřebitelská upozornění a mnohem více. Jednoduché vyhledávání i jednoduchá optimalizace v rámci našeho katalogu.

Načítání trvalo 0.0791 sekund.