+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pravoslavná Kroměříž

Klíčová slova: pravoslavnakromeriz, pravoslaví

E-mail: admin@pravoslavnakromeriz.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. b?ezna 2009

Popis: Pravoslavná církevní obec v Kroměříži. Církevní obec pořádá bohoslužby a duchovní setkání.Stranou od centra, na Slovanském náměstí, je pravoslavný kostel sv. Cyrila a Metoděje. Byl vybudován v letech 1946 - 1948. Stavba byla dokončena až v roce 1948 jako památník padlých ve druhé světové válce a jako upomínka na vladyku Gorazda, který byl odsouzen a popraven za napomáhání parašutistům, kteří spáchali v roce 1942 v Praze atentát na R. Heydricha.

Web: pravoslavnakromeriz.cz

Další související informace

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Povinné ručení online

Povinné, ručení, srovnání, porovnání, – Hitem spořivého motoristy je sjednání povinného ručení online. Naše kalkulačka vám to umožní rychle a přesně. Než se scházet s pojišťovacím poradcem, stačí když si sednete k počítači a povinné ručení je během 5 minut.

Výkup bouraných aut - výk

výkup bouraných aut, výkup bouraček, výkup havarov – Výkup bouraných aut.cz, vykupujeme online bouraná auta. Bourané auto je lepší prodat a finance použít na nákup nového nebo ojetého vozu. Výkup havarovaných aut je tak ideálním nástrojem pro snížení ceny nového auta.

Načítání trvalo 1.8404 sekund.