+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pravoslavná Kroměříž

Klíčová slova: pravoslavnakromeriz, pravoslaví

E-mail: admin@pravoslavnakromeriz.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. b?ezna 2009

Popis: Pravoslavná církevní obec v Kroměříži. Církevní obec pořádá bohoslužby a duchovní setkání.Stranou od centra, na Slovanském náměstí, je pravoslavný kostel sv. Cyrila a Metoděje. Byl vybudován v letech 1946 - 1948. Stavba byla dokončena až v roce 1948 jako památník padlých ve druhé světové válce a jako upomínka na vladyku Gorazda, který byl odsouzen a popraven za napomáhání parašutistům, kteří spáchali v roce 1942 v Praze atentát na R. Heydricha.

Web: pravoslavnakromeriz.cz

Další související informace

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Chudnutie

cviky na chudnutie,chudnutie – Chudnutie - návody a rady ako sa vysporiadať s obezitou - nadváhou a ako najľahšie schudnúť. Efektívne cviky na vytvarovanie postavy a zníženie hmotnosti. Účinné cviky na brucho, zadok, ramená a chrbát..

Liposukce zmražením

Liposukce zmražením, Kryolipolýza – Zformujte svou postavu rychle a bezbolestně pomocí revoluční metody. Kryolipolýza, neboli liposukce zmražením, je průlomovou cestou k dosažení štíhlé postavy bez hodin strávených v posilovně.

Načítání trvalo 1.8394 sekund.