+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Překlady do angličtiny a němčiny

Klíčová slova: jazykove kurzy, jazyk, kurz, svět, angličtina,

E-mail: seo_optimal@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ?ervna 2011

Popis: Profesiální překlady do dvou světových jazyků. Překlady jsou důležité nejen k přenosu informací, ale i k porovnávání úrovně jednotlivých jazyků. V neposlední části se můžeme díky překladům seznámit se skvělými literáty.

Web: www.nemcina-preklady-anglictina.cz

Další související informace

Napovez.cz

otázka, odpověď, odpovědi, – Napověz.cz si klade za cíl zodpovědět všechny vaše otázky jednoduše a rychle. Zadejte svoji otázku a sledujte, jak vám jednotliví uživatelé odpovídají. Zároveň vám nabídneme nové možnosti jak sledovat otázky a odpovědi na témata, která vás zajímají a sdílet je s dalšími uživateli. Vydělávejte na svých odpovědích. Staňte se placeným poradcem.

fotoklub Soudkovitost 09

fotoklub, Aš, Soudkovitost 09, fotogalerie, – Fotoklub Soudkovitost 09 vznikl v roce 2009 v Aši. Na stránkách naleznete tvorbu členů fotoklubu a další informace o činnosti. Klub uspořádal v řijnu svou 1. výstavu, která vzbudila velký ohlas. Ašsko je zaplaveno uměním.

Jazykové kurzy Brno

jazykove kurzy, jazyk, kurz, svět, angličtina, – Kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem. Známé krédo v sobě skrývá velký kus pravdy. Zvláště dnes je dobré znát alespoň jeden světový jazyk na komunikační úrovni.Hledáte-li opravdu kvalitní jazykové kurzy v Brně, pak Vám nesmí uniknout jazyková agentura HOPE.

Načítání trvalo 0.0648 sekund.