+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

RC Čtyřlístek

Klíčová slova: plavání dětí, batole, aquaerobic, kojenci, praha

E-mail: http://www.rc-ctyrlistek.cz/ctyrlistek/

Datum vloľení do katalogu: 6. srpna 2008

Popis: Plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku, aktivity pro dospělé jako aquaerobic, aquaerobic pro těhotné, fitness cvičení, jóga pro děti, veselá angličtina, hudebně - pohybový kroužek, výtvarné dílničky, Montessori klub a další...

Web: www.rc-ctyrlistek.cz/ctyrlistek/

Další související informace

Hotel Praha 4

hotel, praha 4,hotelu,hotelích,hotely, v praze – Tříhvězdičkový hotel v Praze 4 s hotelovou slovenskou restaurací nabízí levné ubytování v lokalitě Praha 4.Je tu skvělé spojení do centra Prahy z metro C-Pankrác.Máme i bezbariérové pokoje.Vhodný pro firemní ubytování, kapacita 80 lůžek.

Salon Anette

kadeřnictví, kadeřnický salon, Praha 6 – Nabízíme dámské, pánské a dětské kadeřnické služby, stříhání, modelování, barvení, melírovaní vlasů, svatební, slavnostní a společenské účesy. Pracujeme s profesionální vlasovou kosmetikou Redken, LOreál a Goldwell.

Dětské cvičení Praha

Cvičení s dětmi v Praze, cvičení, děti, Praha – Specializovaný katalog cvičení s dětmi je zaměřen na Prahu a blízké okolí. Máte tak přístup ke kompletní a aktuální databázi cvičení dětí v Praze. K dispozici je mapa, ve které si jednoduše vyhledáte nejbližší cvičení ve vašem okolí.

Načítání trvalo 0.0734 sekund.