+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Regio - rovoj regionů

Klíčová slova: regionálnírozvoj,projekty,vzdělávání,manažeři

Datum vloľení do katalogu: 6. z??? 2013

Popis: Zajišťujeme servis služeb na míru pro města a obce, kraje, euroregiony, mikroregiony, místní akční skupiny a orgány státní správy. Nabízíme vzdělávání pro starosty, zastupitele, pracovníky regionálního rozvoje a vedoucí úředníky. Zpracováváme analýzy, prognozy, dotazníkové šetření a strategie rozvoje. Či realizuje marketing území na klíč. Nabízíme procesní a systémovou optimalizaci řízení úřadu. Zavádíme a implementujeme projektové řízení. Mise: Pomáháme regionům růst Vize: Firma se zaměřením na soustředěnou podporu v otázkách rozvoje regionů, zejména malých měst a obcí. Věnujeme se oblastem: • Regionálního výzkumu – zpracování analýz, prognóz, výzkumů, šetření • Strategickému regionálního plánování řízení - tvorba a implementace strategií a programů • Projektování regionálních změn prostřednictvím smysluplných projektů - příprava, realizace a zhodnocení investičních a neinvestičních projektů, implementace projektového řízení • Vzdělávání představitelů obcí, měst a krajů, zastupitelů a projektových manažerů -rozvoj dovedností a znalostí v otázkách strategického plánování a řízení, projektového řízení, regionálního marketingu, sebeprosazení a vedení týmu, finančního auditu a kontroly • Osobnostnímu rozvoji (volených) představitelů - individuální rozvoj dovedností prostřednictvím mentoringu či koučingu • Procesní optimalizaci na úřadech - procesní analýza a optimalizace • Budování protikorupčního systému- nastavení systému veřejných zakázek a finanční kontroly • Zavádění inovací na úřadě či v rozvojové instituci

Web: www.regio.co.cz

Další související informace

MŠK Sereď

šach, sach, šach Sered, sach sered, Sered, MŠK – Mestský šachový klub Sereď

Nadace Eternity

Nadace, eternity, nadace eternity, t-soft,handicap – Nadace Eternity si klade za cíl podporovat projekty zaměřené na vytváření kvalitativně nových vzdělávacích, komunikačních a kulturních výstupů založených na mezioborovém přístupu, synergii a netradiční spolupráci.

Názorový portál VašeVěc

zprávy, názory, politika, ekonomika, životní prost – Názorový portál VašeVěc Vám denně přináší novinky z české politiky. Kromě politického zpravodajství zde naleznete blogy známých osobností jako Jíří Paroubek. Přečtěte si opravdové názory na politickou situaci v ČR.

Načítání trvalo 0.0678 sekund.