+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Regio - rovoj regionů

Klíčová slova: regionálnírozvoj,projekty,vzdělávání,manažeři

Datum vloľení do katalogu: 6. z??? 2013

Popis: Zajišťujeme servis služeb na míru pro města a obce, kraje, euroregiony, mikroregiony, místní akční skupiny a orgány státní správy. Nabízíme vzdělávání pro starosty, zastupitele, pracovníky regionálního rozvoje a vedoucí úředníky. Zpracováváme analýzy, prognozy, dotazníkové šetření a strategie rozvoje. Či realizuje marketing území na klíč. Nabízíme procesní a systémovou optimalizaci řízení úřadu. Zavádíme a implementujeme projektové řízení. Mise: Pomáháme regionům růst Vize: Firma se zaměřením na soustředěnou podporu v otázkách rozvoje regionů, zejména malých měst a obcí. Věnujeme se oblastem: • Regionálního výzkumu – zpracování analýz, prognóz, výzkumů, šetření • Strategickému regionálního plánování řízení - tvorba a implementace strategií a programů • Projektování regionálních změn prostřednictvím smysluplných projektů - příprava, realizace a zhodnocení investičních a neinvestičních projektů, implementace projektového řízení • Vzdělávání představitelů obcí, měst a krajů, zastupitelů a projektových manažerů -rozvoj dovedností a znalostí v otázkách strategického plánování a řízení, projektového řízení, regionálního marketingu, sebeprosazení a vedení týmu, finančního auditu a kontroly • Osobnostnímu rozvoji (volených) představitelů - individuální rozvoj dovedností prostřednictvím mentoringu či koučingu • Procesní optimalizaci na úřadech - procesní analýza a optimalizace • Budování protikorupčního systému- nastavení systému veřejných zakázek a finanční kontroly • Zavádění inovací na úřadě či v rozvojové instituci

Web: www.regio.co.cz

Další související informace

Mateřské centrum Motýlek

motýlek,mateřství,mateřské,děti,poradna,centrum – Webové stránky věnované aktivitám Mateřského centra Motýlek v Týnci nad Sázavou. Součástí stránek je i veřejnosti přístupná diskuze a různá fóra věnovaná rozličným tématům, např. laktační poradně a poradně zdravé výživy.

Hasiči Lázně Kynžvart

hasiči Lázně Kynžvart, SDH Lázně Kynžvart – Stránky celého sboru dobrovolných hasičů v Lázních Kynžvart. Lázně Kynžvart se nachází 21 KM od města Cheb. Na stránkách najdete nejen informace o sboru, ale taky o jednotce. Nše jednotka má 27 členů z toho 12 je v jednotce.

Stála konferencia

III. sektor, sociálny rozvoj, ICSW, mimovládne – Stála konferencia organizácií III. Sektora Slovenskej Republiky je oficiány člen medzinárodnej organizácie ICSW (International Council on Social Welfare - A World Organisation Promoting Social Development) t.j. medzinárodna organizácia na podporu sociálneho rozvoja, ďalej len ICSW. Ambíciou našej konferencie je otvoriť seriózny dialóg s Vládou SR a jednotlivými rezortmi z toho dôvodu, aby mohli svoju činnosť úspešne realizovať všetky aktívne mimovládne organizácie. Sme toho názoru, že je najvyšší čas na to, aby sme spoločne formulovali pravidlá a vytvorili prehľadný transparentný systém na vytváranie podmienok pre činnosť všetkých mimovládnych organizácií (MVO).

Načítání trvalo 0.0711 sekund.