+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Regio - rovoj regionů

Klíčová slova: regionálnírozvoj,projekty,vzdělávání,manažeři

Datum vloľení do katalogu: 6. z??? 2013

Popis: Zajišťujeme servis služeb na míru pro města a obce, kraje, euroregiony, mikroregiony, místní akční skupiny a orgány státní správy. Nabízíme vzdělávání pro starosty, zastupitele, pracovníky regionálního rozvoje a vedoucí úředníky. Zpracováváme analýzy, prognozy, dotazníkové šetření a strategie rozvoje. Či realizuje marketing území na klíč. Nabízíme procesní a systémovou optimalizaci řízení úřadu. Zavádíme a implementujeme projektové řízení. Mise: Pomáháme regionům růst Vize: Firma se zaměřením na soustředěnou podporu v otázkách rozvoje regionů, zejména malých měst a obcí. Věnujeme se oblastem: • Regionálního výzkumu – zpracování analýz, prognóz, výzkumů, šetření • Strategickému regionálního plánování řízení - tvorba a implementace strategií a programů • Projektování regionálních změn prostřednictvím smysluplných projektů - příprava, realizace a zhodnocení investičních a neinvestičních projektů, implementace projektového řízení • Vzdělávání představitelů obcí, měst a krajů, zastupitelů a projektových manažerů -rozvoj dovedností a znalostí v otázkách strategického plánování a řízení, projektového řízení, regionálního marketingu, sebeprosazení a vedení týmu, finančního auditu a kontroly • Osobnostnímu rozvoji (volených) představitelů - individuální rozvoj dovedností prostřednictvím mentoringu či koučingu • Procesní optimalizaci na úřadech - procesní analýza a optimalizace • Budování protikorupčního systému- nastavení systému veřejných zakázek a finanční kontroly • Zavádění inovací na úřadě či v rozvojové instituci

Web: www.regio.co.cz

Další související informace

Číst je sexy

sexy, literatura, knihy, spisovatel – Literatura není nuda. Internetový portál pro spisovatele a čtenáře. Číst je sexy. Chceme pořádat akce na podporu literatury, upozorňovat na zajímavé knihy, nabídnout pomoc začínajícím autorům a pomoct jim s propagací jejich děl - to vše turbo originální cestou.

Stranka o hovne

Hovno, Kokot, Mrdka – Web ktery je uplne napicu. Web ktery je uplne napicu. Web ktery je uplne napicu. Web ktery je uplne napicu. Web ktery je uplne napicu. Web ktery je uplne napicu. Web ktery je uplne napicu. Web ktery je uplne napicu. Web ktery je uplne napicu. Web ktery je uplne napicu. Web ktery je uplne napicu.

Červenobílí

Červenobílí, národní hnutí, vysokoškolská mládež – Jsme národní mládež znechucená současným morálním úpadkem. Povstali jsme a ze špinavé země pozvedli zaprášený prapor český. Pod tímto praporem vlastenectví se nyní spojujeme k obraně tradičních hodnot.

Načítání trvalo 0.1267 sekund.