+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Řeším osobní bankrot, exe

Klíčová slova: osobní bankrot, oddlužení, zastavení exekucí, exek

E-mail: inskomora@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?nora 2011

Popis: Insolvenční komora, občanské sdružení zajišťuje bezplatné finanční poradenství osobám, které se z různých příčin a důvodů dostali do neřešitelné finanční situace a to v rámci výkonu veřejně prospěšné činnosti organizováním bezplatných finančních porad v jednotlivých regionech. Insolvenční komora působí v těchto směrech: organizuje školení a meetingy na podporu informovanosti veřejnosti, vytváří podmínky pro členy a odborné pracovníky, úzce spolupracuje s dalšími organizaceni zabývající se osobním bankrotem, oddlužením a zastavením exekucí.

Web: www.insolvencnikomora.cz

Další související informace

Oddlužení, osobní bankrot

oddlužení, osobní bankrot, insolvence, úpadek – Komplexní, ucelené a profesionální služby v oblasti insolvence, zejména při oddlužení (osobním bankrotu). Poradeství při zpracování a podání návrhu na povolení oddlužení, pomoc při orientaci v insolvenčním řízení a další.

Osobní bankrot

oddlužení, osobní bankrot, insolvence – Zbavte se dluhů a začněte znovu Trápí Vás vysoké dluhy, obtěžují exekutoři a zvažujete, že vyhlásíte osobní bankrot? Víte, že osobní bankrot je jednoduché oddlužení, které je levnější než splácení úroků a dluhů? Nemusíte se trápit, s námi se Vám podaří zastavit všechny exekutory a neurvalé vymahače. Osobní bankrot není potupa, osobní bankrot je zcela bezpečné a oficiální řešení Vaší svízelné situace.

Načítání trvalo 0.0793 sekund.