+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Řeším osobní bankrot, exe

Klíčová slova: osobní bankrot, oddlužení, zastavení exekucí, exek

E-mail: inskomora@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?nora 2011

Popis: Insolvenční komora, občanské sdružení zajišťuje bezplatné finanční poradenství osobám, které se z různých příčin a důvodů dostali do neřešitelné finanční situace a to v rámci výkonu veřejně prospěšné činnosti organizováním bezplatných finančních porad v jednotlivých regionech. Insolvenční komora působí v těchto směrech: organizuje školení a meetingy na podporu informovanosti veřejnosti, vytváří podmínky pro členy a odborné pracovníky, úzce spolupracuje s dalšími organizaceni zabývající se osobním bankrotem, oddlužením a zastavením exekucí.

Web: www.insolvencnikomora.cz

Další související informace

Osobnidluhy.cz

Osobní bankrot, oddlužení, insolvence, bankrot – Insolvenční kancelář zpracovávající profesiální návrhy na oddlužení fyzických osob-nepodnikatelů a návrhy na konkurz a reorganizaci pro podnikatele a to s působností na celém uzemí ČR. Nabízíme Vám kvalitní zpracování návrhu na osobní bankrot tak, aby vše proběhlo v pořádku a Vaše tíživá situace byla vyřešena.

Osobní bankrot - Váš klid

oddlužení, osobní bankrot, insolvence, exekuce – Spousta lidí je v osobním bankrotu soudem zamítnuta. My se postaráme, aby vás soud povolil a schválil splátkový kalendář. Stačí vyplnit jednoduchý formulář na www.oddluzenilegalne.cz a postaráme se o Vás. Působíme po celém území ČR.

http://www.osobni-bankroty.net/

Oddlužení, osobní bankrot, insolvence – Nabízíme oddlužení, jinými slovy (oddlužení fyzických osob, osobní bankrot, insolvenci) současně s dluhovým a finančním poradenstvím. Poskytneme Vám bezplatnou konzultaci po celé ČR. MÁTE FINANČNÍ POTÍŽE? POMŮŽEME VÁM JE VYŘEŠIT! Naše webová prezentace je Vaším poradcem a pomocníkem, jehož cílem je Vaše kompletní oddlužení. Stačí učinit pouze jediný krok, kontaktovat nás. Osobní bankrot umožňuje snížení vašich závazků (dluhu) až o 70 %. Zbývající část dluhu je třeba uhradit pomocí splátek rozložených na dobu 5 let. Po tuto dobu se neplatí žádné úroky z prodlení ani smluvní pokuty. http://www.libertinal.cz/ http://www.oddluzeni-oddluzeni.cz/ http://www.insolvence-insolvence.cz/ http://www.bankroty-osobni.cz/ http://www.osobni-bankroty.net/

Načítání trvalo 3.1804 sekund.