+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Řeším osobní bankrot, exe

Klíčová slova: osobní bankrot, oddlužení, zastavení exekucí, exek

E-mail: inskomora@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?nora 2011

Popis: Insolvenční komora, občanské sdružení zajišťuje bezplatné finanční poradenství osobám, které se z různých příčin a důvodů dostali do neřešitelné finanční situace a to v rámci výkonu veřejně prospěšné činnosti organizováním bezplatných finančních porad v jednotlivých regionech. Insolvenční komora působí v těchto směrech: organizuje školení a meetingy na podporu informovanosti veřejnosti, vytváří podmínky pro členy a odborné pracovníky, úzce spolupracuje s dalšími organizaceni zabývající se osobním bankrotem, oddlužením a zastavením exekucí.

Web: www.insolvencnikomora.cz

Další související informace

Osobnidluhy.cz

Osobní bankrot, oddlužení, insolvence, bankrot – Insolvenční kancelář zpracovávající profesiální návrhy na oddlužení fyzických osob-nepodnikatelů a návrhy na konkurz a reorganizaci pro podnikatele a to s působností na celém uzemí ČR. Nabízíme Vám kvalitní zpracování návrhu na osobní bankrot tak, aby vše proběhlo v pořádku a Vaše tíživá situace byla vyřešena.

Finance-dluhy.cz bankrot

Osobní bankrot, osobní bankrot fyzické osoby, – .Osobní bankrot je zákonem stanovená forma oddlužení. Osobní bankrot je však také 5 let života na úrovni životního minima. Při osobním bankrotu totiž musíte za dobu 5 let splatit alespoň 30 % ze všech svých dluhů formou pravidelných měsíčních splátek. Při osobním bankrotu řídí Váš život insolvenční správce a ten rozhoduje o výši Vašich splátek a o nakládání s veškerým Vaším majetkem. Osobní bankrot je jednou z možných cest jak se zbavit části svých dluhů, ale cesta to není jednoduchá. Chcete se o osobním bankrotu dozvědět více

Načítání trvalo 0.0825 sekund.