+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rodinný klub a miniškolka

Klíčová slova: miniškolka, plavání miminek, hlídání dětí

E-mail: zahoranek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2011

Popis: Poskytujeme služby hlídání dětí, provozujeme miniškolku s dohledem kvalifikovaných pedagogů. Součástí naší činnosti jsou kurzy plavání těhotných, miminek i batolat, poskytujeme rekvalifikační kurzy v oboru hlídání dětí, porodní asistence, těhotenské cvičení a plavání dětí a batolat.

Web: www.zahoranek.cz/

Další související informace

Agentura Mia-hlídání dětí

hlídání dětí – Agentura Mia s. r. o. se specializuje na hlídání dětí v rodinách,zejména v Brně a okolí. Nabízíme hlídání u vás doma,doprovod do zájmových kroužků, doučování,vyzvedávání ze školky či školy,postaráme se o malé marůdky v době rekonvalescence.Naší další specializací je pořádání narozeninových oslav pro děti.Oslava může proběhnout nejen u vás doma, na přání jsme schopné zajistit i pronájem vhodných prostor.

Plavecká škola

kurzy plavání dětí – Nabízíme kurzy plavání pro děti od 3 let do 15 let. Kurzy plavání začínají vždy na začátku školního roku a pokračují celý školní rok. Děti jsou zařazeny do kurzů plavání dle svých schopností a věku. Učíme plavat různé plavecké styly.

Hlídání dětí v Praze

hlídání dětí, hlídání dětí v Praze, jednorázové hl – Zajišťujeme jednorázové i dlouhodobé hlídání dětí v Praze a okolí. Naše vyškolené chůvičky se postarají se vší láskou o vaše ratolesti. Dále nabízíme péči o domácnost, doučování a postaráme se i o vaše domácí mazlíčky. Vytvoříme i oslavu pro Vaše děti. Více informací na www.super-chuvicka.cz nebo telefonním čísle +420 739 464 633.

Načítání trvalo 0.0710 sekund.