+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rodinný klub a miniškolka

Klíčová slova: miniškolka, plavání miminek, hlídání dětí

E-mail: zahoranek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2011

Popis: Poskytujeme služby hlídání dětí, provozujeme miniškolku s dohledem kvalifikovaných pedagogů. Součástí naší činnosti jsou kurzy plavání těhotných, miminek i batolat, poskytujeme rekvalifikační kurzy v oboru hlídání dětí, porodní asistence, těhotenské cvičení a plavání dětí a batolat.

Web: www.zahoranek.cz/

Další související informace

Agentura Mia-hlídání dětí

hlídání dětí – Agentura Mia s. r. o. se specializuje na hlídání dětí v rodinách,zejména v Brně a okolí. Nabízíme hlídání u vás doma,doprovod do zájmových kroužků, doučování,vyzvedávání ze školky či školy,postaráme se o malé marůdky v době rekonvalescence.Naší další specializací je pořádání narozeninových oslav pro děti.Oslava může proběhnout nejen u vás doma, na přání jsme schopné zajistit i pronájem vhodných prostor.

Hlídání dětí

hlídání dětí, hlídání dětí Praha, dětí hlídání – Nabízíme hlídání dětí, privátní péči o děti ve věku 2,5 - 6 let se vzdělávacím programem zaměřeným na tvořivost, angličtinu a osobnostní dovednosti. Nabízíme den plný aktivit a zájmu. Tvoříme, objevujeme a bádáme. Děti v Bullerbynu prožívají šťastné chvíle a odcházejí domů spokojené.

Načítání trvalo 0.0691 sekund.