+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rodinný klub a miniškolka

Klíčová slova: miniškolka, plavání miminek, hlídání dětí

E-mail: zahoranek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2011

Popis: Poskytujeme služby hlídání dětí, provozujeme miniškolku s dohledem kvalifikovaných pedagogů. Součástí naší činnosti jsou kurzy plavání těhotných, miminek i batolat, poskytujeme rekvalifikační kurzy v oboru hlídání dětí, porodní asistence, těhotenské cvičení a plavání dětí a batolat.

Web: www.zahoranek.cz/

Další související informace

Superevent.cz

Kapely, moderátoři, hostesky, tanec, akce pro děti – Superevent.cz nabízí umělecká vystoupení, kapely, tanečníky, moderátory, hostesky a další personální, technický a cateringový servis pro firemní i soukromé akce. Produkujeme prezentace, tiskové konference, workshopy, christmas párty, teambuildingy, svatby. Spolupracujeme s městskými a obecními úřady, lázeňskými i kulturními domy. Na Superevent.cz najdete také AKCE pořádané ve všech regionech České republiky a tipy na dobré výlety. Zábava, festivaly, koncerty, výstavy a veletrhy, cykloakce, akce pro děti a mnoho dalších.

Hlídání dětí v Liberci

Hlídání dětí Liberec, hlídání dětí, výuka dětí – Hledáte dlouhodobé nebo jen krátkodobé hlídání dítěte ? Nemáte čas na golf, tenis, kino, divadlo. Rádi by jste si odpočinuly nebo strávily chvilku klidu na příjemné společenské akci. Rádi bychom Vám představili netradiční soukromé hlídání dětí od 3 let, které se nachází v rodinném domku se zahradou v klidném prostředí.

Načítání trvalo 0.0566 sekund.