+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SDH Malé púřílepy

Klíčová slova:

Datum vloľení do katalogu: 3. listopadu 2008

Popis: Sbor dobrovolných hasičů a hasiček Malké Přílepy. Informace o sboru a probíhajících akcí, videa a fotky ze soutěží, Zprávy výboru i historie sboru, však ustavující valná hromada byla konána již 22. června 1902.

Web: www.sdhmp.cz/

Další související informace

Junák Dolní Újezd

junák,skaut,dolní újezd, – Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Dolní Újezd. Oficiální stránky junáckého střediska Dolní Újezd u Litomyšle. Informace o středisku Junák - svaz skautů a skautek ČR Dolní Újezd, družinách, pořádaných akcích.

Letní tábor Kačlehy

letní tábor, dětský tábor, stanový tábor, tábor – Letní tábor pro děti od 9 do 15 let, podrobnosti o celoročních akcích a další informace naleznete na stránkách oddílu Kačleháci 78. skupiny Skalka. Pravidelně pořádáme akce pro děti, hlavní naší aktivitou je samozřejmě pořádání letního dětského tábora v jižních Čechách.

SDH Stará Huť

hasiči, sdh, sbor dobrovolných hasičů, Stará Huť – Oficiální stránky sboru dobrovolných hasičů Stará Huť ze Středočeského kraje okresu Příbram. Naleznete zde veškeré informace ohledně našeho sboru, ale i užitečné články či nejžhavější události ze Středočeského kraje

Načítání trvalo 0.0848 sekund.