+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SDH Těšany

Klíčová slova: SHD Těšany, Mladí Hasiči, požární ochrana

Datum vloľení do katalogu: 25. dubna 2012

Popis: Webové stránky Sboru Dobrovolných Hasičů v Těšanech. Informace k požární bezpečnosti, pořádaných akcích a v neposlední řadě informace o mladých hasičích při SDH Těšany, jejich akce, závody a spousta fotografií.

Web: www.sdhtesany.cz

Další související informace

Mladí hasiči a dorost

Mladí hasiči, dorost, Velká Roudka,Velké Opatovice – Mladí Hasiči a dorost Velká Roudka.Vesnice se nachází u města Velké Opatovice v okresu Blansko.Jsme aktivní sbor neboť pořádáme spoustu akcí jako závody malotraktorů Bultak-Kurutak a také ze zůčastňujeme hodně akcí pořádaných ve Velkých Opatovicích.

Bezpečnostní služby

bezpečnostní, agentura, bezpečnost, ochrana – Bezpečnostní agentura - ochrana objektů, ostraha, bezpečnostní služby. Detektivní agentury - vyhledávání osob, detektivové. Kvalita bezpečnostních a detektivních služeb.

CPS - Centrum pož. sportu

CPS, požární sport, hasiči, SDH – CPS - Centrum požárního sportu je portál, který sdružuje hasiče z Čech a Slovenska, kteří se zajímají a baví požárním sportem. Centrum požárního sportu je portál, který sdružuje hasiče z Čech a Slovenska, kteří se zajímají a baví požárním sportem.

Načítání trvalo 3.0037 sekund.