+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SDH Těšany

Klíčová slova: SHD Těšany, Mladí Hasiči, požární ochrana

Datum vloľení do katalogu: 25. dubna 2012

Popis: Webové stránky Sboru Dobrovolných Hasičů v Těšanech. Informace k požární bezpečnosti, pořádaných akcích a v neposlední řadě informace o mladých hasičích při SDH Těšany, jejich akce, závody a spousta fotografií.

Web: www.sdhtesany.cz

Další související informace

Montkov - ocelové zárubně

ocelové zárubně, ocelévá vrata, dveře požární – Vyrábíme ocelové zárubně. Dveře požární, interiérové a bezpečnostní. Montáže požární uzávěry, bezpečnostní dveře a mříže. Kovovýroba, kovoobrábění, sváření. Zhotovíme závity technologií Flowdrill. Nabízíme prosklené stěny, dveře, okna z profilů JANSEN.

Bodyguard-cz

security ochrana bezpečnost majetku, objektů – Bezpečnostní agentura MG Bodyguard-cz, provádíme fyzickou ostrahu a ochranu majetku, osobní strážce-bodyguard, pult centralizované ochrany, pořadatelská činnost a další bezpečnostní služby za nejlepší ceny.

Požární dveře

protipožární dveře, požární ochrana, stěny, dveře – Naším hlavním programem je výroba a montáž protipožárních plných a prosklených dveří a stěn, v provedení ze dřeva i oceli a to v typizovaných i atypických rozměrech. Veškeré dveře a stěny vyrábíme také i v nepožární úpravě, tak aby bylo možno zrealizovat celou zakázku ve stejném provedení. Veškeré námi dodané požární uzávěry jsou doloženy platnými atesty a certifikáty.

Načítání trvalo 0.0699 sekund.