+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SDH Veselá

Klíčová slova: SDH Veselá Sbor dobrovolných hasičů jizerská liga

E-mail: hanys.ondrej@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 4. srpna 2008

Popis: Stránky Sboru dobrovolných hasičů z obce Veselá. Aktuální informace o hasičském sportu. Aktuální výsledky z Jizerské ligy, Podkozákovské ligy a Okresního pokáru (Semily). Sbor dobrovolných hasičů Veselá, Vás zve na své stránky.

Web: sdhvesela.cz/

Další související informace

Liga mistrů UEFA

Liga mistrů, uefa, fotbal, výsledky, sport – Zápasy Ligy mistrů, stránky o soutěži ligy mistrů, rozpis zápasů Ligy mistrů, výsledky zápasů, úmístění ve skupinách v soutěži ligy mistrů, statistiky týmů soutěže ligy mistrů, zprávičky ze soutěže ligy mistrů.

Studio Ypsilon

studio Ypsilon, divadelní sbor – Studio Ypsilon vzniklo v roce 1963 v Liberci nejdříve jako nezávislá amatérská experimentální skupina. Zakladatelem je Jan Schmid. Profesionální začátky jsou spojeny se Severočeským loutkovým divadlem v Liberci, 1969.

hokejbal.org

hokejbal,3+1,bahbl,hokejbal v bratislave, ba liga – Oficiálna stránka Bratislavskej hokejbalovej ligy. Jedna z posledných hokejbalových líg, ktorá sa hrá systémom 3+1 s napustenou tenisovou loptičkou. Hokejbal je technickejší oproti systému 5+1 či 4+1, a aj po viac ako 30-tich rokoch sa teší veľkej popularite.

Načítání trvalo 0.0511 sekund.