+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sdružení Meluzínek

Klíčová slova: pomoc dětem, podpora dětských nemocnic, Meluzínek

E-mail: warezov2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervence 2011

Popis: Cílem občanského sdružení Meluzínek je pomáhat nemocným dětem, postiženým dětem a dětem umístěným v dětských domovech. Chtěli bychom se stát největší charitativní organizací v České republice a pomoci opravdu všem dětem, které naši pomoc budou potřebovat. Věříme, že spojením Vaší podpory a našeho úsilí se nám to podaří.

Web: www.sdruzenimeluzinek.cz

Další související informace

Manželské poradny

manželská poradna, manželské poradny, pocit, pomoc – Když se řekne manželská poradna, tak se mnohým lidem spíše vybaví pocit zbytečnosti tohoto termínu, než to, že by mohlo jít o velmi užitečnou instituci. Manželská poradna by si v současné době zcela určitě zasloužila mnohem více respektu.

Adamus-pomoc pro seniory

Pomoc pro seniory – Pohodlné a bezpečné stáří doma. Je ve Vaší rodině starý člověk nebo zdravotně postižený? Chcete svému blízkému poskytnout tu nejlepší péči a osobní asistenci? Navrhneme ideální řešení péče o Vašeho blízkého. V oblasti domácí pomoci pro seniory máme 11 leté zkušenosti. Jsme schopni Vám zajistit sociální pečovatelské služby, pomoci Vám získat příspěvek na péči a nabízíme i další služby (doprovod k lékaři, návštěvy v nemocnici, paměťové tréninky a poradenství), které Vám usnadní situaci a dodají klid. Senioři mohou zůstat v domácím prostředí, které je jim důvěrně známé a nejpříjemnější – ve vlastní rodině. Odpadne Vám starost s vyhledáváním domova pro seniory a Váš rodič či prarodič nebude vystaven stresu spojenému se stěhováním do domova důchodců.

Andropharmia Vigor

podpora erekce, poruchy erekce,zlepšení erekce,lék – Trápí Vás poruchy erekce? Andropharmia Vigor je lék na podporu erekce, který je 100% přírodní a účinný. Každé poruchy erekce se dají léčit. Tento produkt na podporu erekce je vyroben ze 100% přírodních látek tím zajišťuje, že je zdravotně nezávadný.

Načítání trvalo 0.0833 sekund.