+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sdružení Meluzínek

Klíčová slova: pomoc dětem, podpora dětských nemocnic, Meluzínek

E-mail: warezov2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervence 2011

Popis: Cílem občanského sdružení Meluzínek je pomáhat nemocným dětem, postiženým dětem a dětem umístěným v dětských domovech. Chtěli bychom se stát největší charitativní organizací v České republice a pomoci opravdu všem dětem, které naši pomoc budou potřebovat. Věříme, že spojením Vaší podpory a našeho úsilí se nám to podaří.

Web: www.sdruzenimeluzinek.cz

Další související informace

Homeopatie Mirka Slámová

homeopatie, jablonec, liberec, zdravi, pomoc – Homeopatická poradna Mirky Slámové v Jablonci nad Nisou nabízí poradenství pro obnovení, prevenci a udržení zdraví lidí všech věkových kategorií. Hledáte řešení svých zdravotních, fyzických nebo psychických potíží, šetrnějším a tělu i duši přirozenějším způsobem než umožňuje konvenční lékařská medicína? HOMEOPATIE je jednou z cest, která toto řešení nabízí a vede k uzdravování celého člověka.

Dluhová poradna s.r.o. re

dluh, dluhy, pomoc s dluhy, řešení dluhů, jak se z – Klienti, kteří již své dluhy vyřešili, Vám prostřednictvím referencí radí, kam se v případě potřeby obrátit.Klienti, kteří již své dluhy vyřešili, Vám prostřednictvím referencí radí, kam se v případě potřeby obrátit.

Doporadny podvod

Dluhová poradna, pomoc s dluhy, dluhy exekuce, jak – Trápí vás dluhy? Narazili jste na podvod? Zbavte se dluhů a využijte služeb Dluhové poradny.Trápí vás dluhy? Narazili jste na podvod? Zbavte se dluhů a využijte služeb Dluhové poradny.Trápí vás dluhy? Narazili jste na podvod? Zbavte se dluhů a využijte služeb Dluhové poradny.

Načítání trvalo 0.1053 sekund.