+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sdružení mládeže S.H.S.K.

Klíčová slova: sdružení, volný čas, zábava, stolní hokej

E-mail: smshsk@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ??jna 2009

Popis: Nestátní nezisková organizace s celostátní působností. Činnost sdružení je zaměřena na volnočasové aktivity dětí a mládeže, organizaci žákovských soutěží ve stolních hokejích. Metodicky a organizačně se podílí na vzniku nových klubů a oddílů, organizuje metodická školení vedoucích a pořádá prezentační akce jednotlivých disciplín.

Web: www.smshsk.cz

Další související informace

Sdružení výrobců lihovin

výrobci lihovin,sdružení,lihovarnictví,lihovary,če – Oficiální webové stránky, podporující aktivity nezávislého sdružení SVL.Jsme nezávislým sdružením, které zastřešuje zejména menší regionální výrobce lihovin s cílem podporovat a hájit jejich společné zájmy a dále rozvíjet vzájmenou spolupráci. Rádi bychom vytvořili protiváhu velkým výrobcům lihovin.

SDH Stará Huť

hasiči, sdh, sbor dobrovolných hasičů, Stará Huť – Oficiální stránky sboru dobrovolných hasičů Stará Huť ze Středočeského kraje okresu Příbram. Naleznete zde veškeré informace ohledně našeho sboru, ale i užitečné články či nejžhavější události ze Středočeského kraje

Překlady do angličtiny a němčiny

jazykove kurzy, jazyk, kurz, svět, angličtina, – Profesiální překlady do dvou světových jazyků. Překlady jsou důležité nejen k přenosu informací, ale i k porovnávání úrovně jednotlivých jazyků. V neposlední části se můžeme díky překladům seznámit se skvělými literáty.

Načítání trvalo 0.1448 sekund.