+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sdružení moderních rodičů

Klíčová slova: vzdělávání, školství, výchova

E-mail: martina@pinkpeace.com

Datum vloľení do katalogu: 15. ?nora 2012

Popis: Sdružení Moderních Rodičů oslovuje lidi, kteří věří v demokracii a ve zdravý rozum, kteří respektují pravidla veřejné debaty a názory druhých. Demokracie svou samotnou podstatou dává prostor každému vyjadřovat se k veřejným i osobním záležitostem, neboť každý aspekt lidského života je dnes pokládán za veřejnou záležitost. Téma výchovy a vzdělávání našich dětí se dotýká každého z nás a to po celý náš život. Oslovuje nás nejprve osobně, později prostřednictvím našich dětí a ještě o něco později vnoučat. Veřejnými sdělovacími prostředky příliš často hýbou zásadní témata, uchopovaná samozvanými odborníky a lidsko-právními aktivisty, kteří se ve jménu demokracie pokouší řídit naše životy a životy našich dětí. Ke slovu se dostávají menšinové zájmové skupiny a podstata, dlouhodobý cíl a zdravý rozum je opomíjen. Sdružení moderních rodičů chce proto poskytnout prostor pro diskusi, možnost konfrontovat, vyjádřit a obhájit svoje názory na různá témata související s výchovou a vzděláváním dětí. Nechceme opomíjet intuici ani menšinové zájmy, nechceme ale také opomíjet názory odborníků, kritické argumenty a především logiku.

Web: www.sdruzeni-modernich-rodicu.cz

Další související informace

Pronájem sálu

sály, pronájem, školení, svatby, večírky, koncerty – Nabízíme vám PRONÁJEM MULTIMEDIÁLNÍHO SÁLU v klidném prostředí nedaleko centra Pardubic. V našem CENTRU DON BOSCO je zajištěno kompletní zázemí pro pořádání vzdělávacích, firemních či prodejních akcí a setkání, komorních kulturních produkcí či nenáročných tělocvičných a tanečních aktivit. Zároveň je to ideální prostor k pořádání svateb a dalších oslav většího i menšího rázu, k pořádání vícedenních workshopů, tvůrčích dílen či teambuildingových aktivit. V sálu je 160 míst, nabízí možnosti různého uspořádání, má dělící zástěnu, automatické zatemnění, podium s oponou. K dispozici je projektor s plátnem, profesionální zvuk 5.1 včetně mixpultu, bezdrátové mikrofony, profesionální osvětlení včetně mixpultu, plně vybavený bar, ale také dva billiardy.

Stála konferencia

III. sektor, sociálny rozvoj, ICSW, mimovládne – Stála konferencia organizácií III. Sektora Slovenskej Republiky je oficiány člen medzinárodnej organizácie ICSW (International Council on Social Welfare - A World Organisation Promoting Social Development) t.j. medzinárodna organizácia na podporu sociálneho rozvoja, ďalej len ICSW. Ambíciou našej konferencie je otvoriť seriózny dialóg s Vládou SR a jednotlivými rezortmi z toho dôvodu, aby mohli svoju činnosť úspešne realizovať všetky aktívne mimovládne organizácie. Sme toho názoru, že je najvyšší čas na to, aby sme spoločne formulovali pravidlá a vytvorili prehľadný transparentný systém na vytváranie podmienok pre činnosť všetkých mimovládnych organizácií (MVO).

Domov mládeže Studentská

domov mládeže studentská praha, školní jídelna – Domov mládeže a školní jídelna, Praha 6 – Dejvice, Studentská 10 je školské zařízení, které poskytuje žákům středních škol a studentům vyšších odborných škol ubytování, výchovně vzdělávací činnost a vede žáky a studenty k plnohodnotnému využívání volného času formou zájmových činností. Součástí domova mládeže je i školní jídelna

Načítání trvalo 0.0646 sekund.