+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sdružení moderních rodičů

Klíčová slova: vzdělávání, školství, výchova

E-mail: martina@pinkpeace.com

Datum vloľení do katalogu: 15. ?nora 2012

Popis: Sdružení Moderních Rodičů oslovuje lidi, kteří věří v demokracii a ve zdravý rozum, kteří respektují pravidla veřejné debaty a názory druhých. Demokracie svou samotnou podstatou dává prostor každému vyjadřovat se k veřejným i osobním záležitostem, neboť každý aspekt lidského života je dnes pokládán za veřejnou záležitost. Téma výchovy a vzdělávání našich dětí se dotýká každého z nás a to po celý náš život. Oslovuje nás nejprve osobně, později prostřednictvím našich dětí a ještě o něco později vnoučat. Veřejnými sdělovacími prostředky příliš často hýbou zásadní témata, uchopovaná samozvanými odborníky a lidsko-právními aktivisty, kteří se ve jménu demokracie pokouší řídit naše životy a životy našich dětí. Ke slovu se dostávají menšinové zájmové skupiny a podstata, dlouhodobý cíl a zdravý rozum je opomíjen. Sdružení moderních rodičů chce proto poskytnout prostor pro diskusi, možnost konfrontovat, vyjádřit a obhájit svoje názory na různá témata související s výchovou a vzděláváním dětí. Nechceme opomíjet intuici ani menšinové zájmy, nechceme ale také opomíjet názory odborníků, kritické argumenty a především logiku.

Web: www.sdruzeni-modernich-rodicu.cz

Další související informace

Číst je sexy

sexy, literatura, knihy, spisovatel – Literatura není nuda. Internetový portál pro spisovatele a čtenáře. Číst je sexy. Chceme pořádat akce na podporu literatury, upozorňovat na zajímavé knihy, nabídnout pomoc začínajícím autorům a pomoct jim s propagací jejich děl - to vše turbo originální cestou.

Jazykové kurzy Brno

jazykove kurzy, jazyk, kurz, svět, angličtina, – Kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem. Známé krédo v sobě skrývá velký kus pravdy. Zvláště dnes je dobré znát alespoň jeden světový jazyk na komunikační úrovni.Hledáte-li opravdu kvalitní jazykové kurzy v Brně, pak Vám nesmí uniknout jazyková agentura HOPE.

Překlady do angličtiny a němčiny

jazykove kurzy, jazyk, kurz, svět, angličtina, – Profesiální překlady do dvou světových jazyků. Překlady jsou důležité nejen k přenosu informací, ale i k porovnávání úrovně jednotlivých jazyků. V neposlední části se můžeme díky překladům seznámit se skvělými literáty.

Načítání trvalo 0.0491 sekund.