+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sdružení moderních rodičů

Klíčová slova: vzdělávání, školství, výchova

E-mail: martina@pinkpeace.com

Datum vloľení do katalogu: 15. ?nora 2012

Popis: Sdružení Moderních Rodičů oslovuje lidi, kteří věří v demokracii a ve zdravý rozum, kteří respektují pravidla veřejné debaty a názory druhých. Demokracie svou samotnou podstatou dává prostor každému vyjadřovat se k veřejným i osobním záležitostem, neboť každý aspekt lidského života je dnes pokládán za veřejnou záležitost. Téma výchovy a vzdělávání našich dětí se dotýká každého z nás a to po celý náš život. Oslovuje nás nejprve osobně, později prostřednictvím našich dětí a ještě o něco později vnoučat. Veřejnými sdělovacími prostředky příliš často hýbou zásadní témata, uchopovaná samozvanými odborníky a lidsko-právními aktivisty, kteří se ve jménu demokracie pokouší řídit naše životy a životy našich dětí. Ke slovu se dostávají menšinové zájmové skupiny a podstata, dlouhodobý cíl a zdravý rozum je opomíjen. Sdružení moderních rodičů chce proto poskytnout prostor pro diskusi, možnost konfrontovat, vyjádřit a obhájit svoje názory na různá témata související s výchovou a vzděláváním dětí. Nechceme opomíjet intuici ani menšinové zájmy, nechceme ale také opomíjet názory odborníků, kritické argumenty a především logiku.

Web: www.sdruzeni-modernich-rodicu.cz

Další související informace

Mateřské centrum Motýlek

motýlek,mateřství,mateřské,děti,poradna,centrum – Webové stránky věnované aktivitám Mateřského centra Motýlek v Týnci nad Sázavou. Součástí stránek je i veřejnosti přístupná diskuze a různá fóra věnovaná rozličným tématům, např. laktační poradně a poradně zdravé výživy.

Stranka o hovne

Hovno, Kokot, Mrdka – Web ktery je uplne napicu. Web ktery je uplne napicu. Web ktery je uplne napicu. Web ktery je uplne napicu. Web ktery je uplne napicu. Web ktery je uplne napicu. Web ktery je uplne napicu. Web ktery je uplne napicu. Web ktery je uplne napicu. Web ktery je uplne napicu. Web ktery je uplne napicu.

Sdružení Meluzínek

pomoc dětem, podpora dětských nemocnic, Meluzínek – Cílem občanského sdružení Meluzínek je pomáhat nemocným dětem, postiženým dětem a dětem umístěným v dětských domovech. Chtěli bychom se stát největší charitativní organizací v České republice a pomoci opravdu všem dětem, které naši pomoc budou potřebovat. Věříme, že spojením Vaší podpory a našeho úsilí se nám to podaří.

Načítání trvalo 0.0955 sekund.