+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Skomm

Klíčová slova: Skomm, zážitkové vzdělávání, proteam

E-mail: vycpalkova@pixelfield.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. dubna 2014

Popis: Skomm proteam se věnuje vytváření příležitostí, zisků a pevných vztahů. Smyslem je vyšší tvůrčí spolupráce individualit i kolektivů. Nabízíme zážitkové vzdělávání, neobvyklé aktivity, doplňkové semináře, diskuze, setkání, video kanál, blogy a mnoho dalšího. Přinášíme unikátní metodu, zážitkové efektivní sebevzdělávání a rozvoj individuality. 

Web: www.skomm.cz

Další související informace

CARPE DIEM BOHEMIA s.r.o.

logopedie, psychologie, vzdělávání, pedagogika – Soukromá klinika logopedie v Praze pro děti a dospělé v oblastech poruchy řeči, komunikace, klinická logopedie, klinická psychologie, biofeedback, speciální pedagogika, rozvoj komunikačních dovedností. Diagnostika a terapie v českém, německém, francouzském a anglickém jazyce. Smlouvy se všemi pojišťovnami v ČR.

Vzdělávací kurzy a školen

vzdelavacikurz.eu, vzdelavacikurz, vzdělávání, vzd – Vzdělávání nás posunuje o krok dále. Máme větší možnosti získat dobré zaměstnání nebo se seberealizovat jako podnikatel. U nás se dozvíte, jak se orientovat ve stále se měnící legislativě, poradíme, jak začít podnikat, jaké úřady navštívit, sestavíme podnikatelský plán. Pokud si vyberete kurz z oblasti účetnictví, po jeho absolvování se stanete samostatným účetním, který může vykonávat účetnictví na profesionální úrovni. Pokud si vyberete kurz angličtiny, s naší pomocí se Vám podaří udělat velký pokrok za krátký čas.

Everesta - kurzy vzdělává

kurzy, školení, vzdělávání, lidské zdroje, firemní – Naším posláním je pomáhat lidem a organizacím v jejich rozvoji na cestě k prosperitě a spokojenosti. Chceme se stát nejoblíbenější a nejvyhledávanější společností poskytující služby a poradenství v oboru řízení a rozvoje organizací a jejich zaměstnanců.

Načítání trvalo 0.0571 sekund.