+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Skomm

Klíčová slova: Skomm, zážitkové vzdělávání, proteam

E-mail: vycpalkova@pixelfield.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. dubna 2014

Popis: Skomm proteam se věnuje vytváření příležitostí, zisků a pevných vztahů. Smyslem je vyšší tvůrčí spolupráce individualit i kolektivů. Nabízíme zážitkové vzdělávání, neobvyklé aktivity, doplňkové semináře, diskuze, setkání, video kanál, blogy a mnoho dalšího. Přinášíme unikátní metodu, zážitkové efektivní sebevzdělávání a rozvoj individuality. 

Web: www.skomm.cz

Další související informace

Podnikatelské poradenství

poradenství, vzdělávání, manažer, podnikání, – RISTEM Advisory je poradenská a vzdělávací společnost, která stojí na praktických zkušenostech bývalých manažerů. Nabízíme Vám své zkušenosti a spolupráci pro Váš úspěch. Nenabízíme školské znalosti a akademické přístupy, ale praktická řešení. Nabídku našich služeb stavíme na lidech z praxe - s nadhledem a zkušenostmi. Umíme se spojit s dalšími špičkovými manažery , poradci a experty, pokud to řešený problém vyžaduje. Nabízíme různé formy manažerské a podnikatelské podpory. Každá zakázka je řízena jako samostatný projekt.

SPĚVÁČEK vz. centrum

jazykové, kurzy, vzdělávání, softskills – Poskytujeme jazykové kurzy a školení manažerských dovedností pro firemní zákazníky. Organizujeme komplexní vzdělávací programy na míru. Jsme akreditovaným testovacím centrem pro mezinárodní jazykové zkoušky TOEIC. Naši kvalitu garantuje člensví v AJŠ ČR a ISO 9001.

Petr Otáhal, s. r. o.

Vzdělávání, kurzy, školení, semináře, poradenství. – Vzdělávací a poradenský institut s celorepublikovou působností. Zajišťujeme vzdělávání dospělých, poradenskou činnost, pomoc při získávání prostředků z EU. Adresa: Jiráskova 490, 738 01 Frýdek-Místek, Telefon: +420 558 623 093

Načítání trvalo 0.0914 sekund.