+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Skomm

Klíčová slova: Skomm, zážitkové vzdělávání, proteam

E-mail: vycpalkova@pixelfield.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. dubna 2014

Popis: Skomm proteam se věnuje vytváření příležitostí, zisků a pevných vztahů. Smyslem je vyšší tvůrčí spolupráce individualit i kolektivů. Nabízíme zážitkové vzdělávání, neobvyklé aktivity, doplňkové semináře, diskuze, setkání, video kanál, blogy a mnoho dalšího. Přinášíme unikátní metodu, zážitkové efektivní sebevzdělávání a rozvoj individuality. 

Web: www.skomm.cz

Další související informace

Academia Bohemica o.p.s.

filozofie, filosofie, škola, historie, vzdělávání, – Academia Bohemica podporuje rozvoj vzdělávacích, výzkumných a tvůrčích činností v oblasti humanitních věd pořádáním seminářů, odborných kurzů a konferencí. V tuto chvíli nabízí tříletý e-learningový kurz filozofie.

Kurzy ATAC

zdraví, výživa, vzdělávání, kurzy – Naše škola zdraví pořádá různé kurzy pro poradce pro výživu a suplementaci. Výrobíme vám výukové CD v oblasti zdravého životního stylu a také vám zajístíme jejich distribuci. Podrobnější informace naleznete na našich webových stránkách.

agentura Motiv P

vzdělávání, školení – Poskytujeme odborné poradenství v těchto oblastech: řízení lidských zdrojů, rozvoj a vzdělávání, individuální koučink, Assessment a Development Centre, psychodiagnostické testy, outdoorové programy a mnoho dalších služeb.

Načítání trvalo 0.0519 sekund.