+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Soukromá základní škola

Klíčová slova: škola, základní škola, soukromá škola, angličtina

Datum vloľení do katalogu: 9. kv?tna 2012

Popis: Soukromá základní škola Easy Start v lokalitě Plzen - Slovany poskytuje rozšířenou výuku angličtiny, individuální přístup, moderní prostředí a nízký počet žáků ve třídě. Soukromá základní škola Easy Start

Web: www.zseasystart.cz

Další související informace

Volba pro město

Blansko,Rydval,Král,Blata,Volba pro město – Volba pro město je volební stranou kandidující v komunálních volbách v Blansku. Neřídíme se potřebami stranických sekretariátů, ale potřebami našeho města. Vyznáváme věcnost, otevřenost, odbornost, odpovědnost. Volba pro město - volba pro Blansko.

Orkistan Šermířská skupin

šermířská,skupina,šermu,Šermířská skupina,orkistan – Šermířská skupina zabývající se obdobím gotiky a larpy. V šermu se zaměřujeme na Italskou a Německou školu. Není problém se s námi domluvit, abychom předvedli představení na vašem firemním večírku, popř. jiné akci.

Sdružení Meluzínek

pomoc dětem, podpora dětských nemocnic, Meluzínek – Cílem občanského sdružení Meluzínek je pomáhat nemocným dětem, postiženým dětem a dětem umístěným v dětských domovech. Chtěli bychom se stát největší charitativní organizací v České republice a pomoci opravdu všem dětem, které naši pomoc budou potřebovat. Věříme, že spojením Vaší podpory a našeho úsilí se nám to podaří.

Načítání trvalo 0.0705 sekund.