+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Spinning4health.cz

Klíčová slova: spinning, spinner, spinn, spin, indoor cycling

E-mail: sdruzeni@spinning4health.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ??jna 2011

Popis: Užíváte slovo spinning v popisné podobě a obáváte se, že se dostáváte do rozporu se zákonem o Ochranných známkách? Kontaktujte nás pro bezplatnou konzultaci Vašeho problému. Obč. sdružení spinning4health.cz.

Web: www.spinning4health.cz

Další související informace

Fitspinning.cz

spinning, fitness, eshop, fitness zařízení – Vše pro fanoušky spinningu. Články, soutěže, eshop, diskuzní fórum. Nabízíme profesionální služby pro Vaše spinningové centrum. Velkoobchod sportovní výživy, fitness zařízení, bezplatné poradenství. Spinning, fitness, eshop, fitness zařízení, spinningové centrum.

pro fit fitcentrum

fitness, spinning, solárium, aerobic, masáže – Nově otevřené fitcentrum v Kostelci nad Orlicí nabízí kompletní služby: fitness, spinning, solária, aerobic, masáže, cvičení pro ženy, těhotné a děti, jóga, kadeřnictví. Dále relaxační balíčky vhodné pro firemní akce tak i pro rodinu a přátelé.

Tenisové kurty, badminton

tenisové kurty, squash, badminton, indoor golf – Sportcentrum STEP provozuje tenisové kurty, squash, badminton, indoorgolf, plavecký bazén. Poskytuje další služby jako jsou masáže, whirlpool, sauna, solárium, fitness a bowling. K zázemí patří i restaurace s dětským koutkem.

Načítání trvalo 0.0647 sekund.