+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Spinning4health.cz

Klíčová slova: spinning, spinner, spinn, spin, indoor cycling

E-mail: sdruzeni@spinning4health.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ??jna 2011

Popis: Užíváte slovo spinning v popisné podobě a obáváte se, že se dostáváte do rozporu se zákonem o Ochranných známkách? Kontaktujte nás pro bezplatnou konzultaci Vašeho problému. Obč. sdružení spinning4health.cz.

Web: www.spinning4health.cz

Další související informace

Spinning Praha

Spinning, spinning Praha, hodiny spinningu – Hodiny spinningu (v trochu jiné formě), Proč jít na spinning? Chcete se cítit dobře, chcete se odreagovat od práce a dostat z hlavy starosti kanceláře nebo hcete zhubnout? Hodina (60 minut) klasického spinningu, kterou zvládne i začátečník.

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Načítání trvalo 0.0611 sekund.