+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sportovní-klub.cz

Klíčová slova: rafting, sport, squash, bojove sporty, klub, tabor

E-mail: teckapecka@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 14. ?ervna 2010

Popis: Nabízíme vám širokou škálu sportů: Bojové sporty, Rafting, Squash, Horskou turistiku. Každý měsíc pořádáme i několik akcí. Dále pořádáme tábory pro děti a mládež. Provádíme exhibiční show, při kterých se Vám zatají dech. Můžeme připravit akce pro menší i větší skupinu lidí. Přijďte si zasportovat s klubem přátel.

Web: sportovni-klub.cz

Další související informace

Klub dárců

darovat krev kostní dřeň, odměna dárců, klub dárců – Klub dárců krve, krevní plazmy, krevních destiček a kostní dřeně. Ucelená podpora, informace a registr dárců v České republice. Propagace dárcovství mimo jiné projekty Krevní barometr a Transfuzní stanice cz

Stranka o hovne

Hovno, Kokot, Mrdka – Web ktery je uplne napicu. Web ktery je uplne napicu. Web ktery je uplne napicu. Web ktery je uplne napicu. Web ktery je uplne napicu. Web ktery je uplne napicu. Web ktery je uplne napicu. Web ktery je uplne napicu. Web ktery je uplne napicu. Web ktery je uplne napicu. Web ktery je uplne napicu.

Hasiči Lázně Kynžvart

hasiči Lázně Kynžvart, SDH Lázně Kynžvart – Stránky celého sboru dobrovolných hasičů v Lázních Kynžvart. Lázně Kynžvart se nachází 21 KM od města Cheb. Na stránkách najdete nejen informace o sboru, ale taky o jednotce. Nše jednotka má 27 členů z toho 12 je v jednotce.

Načítání trvalo 0.0615 sekund.