+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stála konferencia

Klíčová slova: III. sektor, sociálny rozvoj, ICSW, mimovládne

E-mail: info@skts.sk

Datum vloľení do katalogu: 12. ?ervence 2011

Popis: Stála konferencia organizácií III. Sektora Slovenskej Republiky je oficiány člen medzinárodnej organizácie ICSW (International Council on Social Welfare - A World Organisation Promoting Social Development) t.j. medzinárodna organizácia na podporu sociálneho rozvoja, ďalej len ICSW. Ambíciou našej konferencie je otvoriť seriózny dialóg s Vládou SR a jednotlivými rezortmi z toho dôvodu, aby mohli svoju činnosť úspešne realizovať všetky aktívne mimovládne organizácie. Sme toho názoru, že je najvyšší čas na to, aby sme spoločne formulovali pravidlá a vytvorili prehľadný transparentný systém na vytváranie podmienok pre činnosť všetkých mimovládnych organizácií (MVO).

Web: www.skts.sk

Další související informace

Synergie života

Poradenství, osobní, rozvoj, osobnosti, zdraví – Poradenství osobní i internetové zaměřené na sebepoznání, rozvoj osobnosti, kreativity a vnitřní pohody. Synergie života umožňuje pochopit skutečné příčiny všech problémů a zbavit se stresu, strachu, depresí, obav i pochybností.

Talnet

rozvoj, vzdělávání, nadaní, talentovaní, online – Talnet je projekt pro zvídavou a nadanou mládež let se zájmem o přírodní a technické vědy i pro jejich učitele z celé České republiky. Doporučený věk studentů je od 13 do 19 účast mladších dětí je možná po konzultaci Talnet nabízí vzdělávací, badatelské a komunikační aktivity z různých oborů fyziky, matematiky, chemie, biologie, geografie a technických disciplín šité na míru zvídavým. Talnet přispívá k zahájení úspěšné studijní a profesní kariéry

Načítání trvalo 2.9018 sekund.