+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stála konferencia

Klíčová slova: III. sektor, sociálny rozvoj, ICSW, mimovládne

E-mail: info@skts.sk

Datum vloľení do katalogu: 12. ?ervence 2011

Popis: Stála konferencia organizácií III. Sektora Slovenskej Republiky je oficiány člen medzinárodnej organizácie ICSW (International Council on Social Welfare - A World Organisation Promoting Social Development) t.j. medzinárodna organizácia na podporu sociálneho rozvoja, ďalej len ICSW. Ambíciou našej konferencie je otvoriť seriózny dialóg s Vládou SR a jednotlivými rezortmi z toho dôvodu, aby mohli svoju činnosť úspešne realizovať všetky aktívne mimovládne organizácie. Sme toho názoru, že je najvyšší čas na to, aby sme spoločne formulovali pravidlá a vytvorili prehľadný transparentný systém na vytváranie podmienok pre činnosť všetkých mimovládnych organizácií (MVO).

Web: www.skts.sk

Další související informace

Sektorový nábytek

sektor, sektorový nábytek, nábytek – Sektorový nábytek je řešení pro každý interiér. Dodáváme dětský nábytek, ekonomický nábytek, klasický ale i moderní nábytek a luxusní masivní nábytek. Nakupujte zde sektorový nábytek pro váš dům či byt.

Radek Karban bloguje o osobním rozvoji

osobní rozvoj, radek karban, blog osobní rozvoj, p – Články a novinky z oblasti celého osobního rozvoje. Věnuji se paměťovým technikám, rychlému čtení, NLP (neurolingvistickému programování) i budování pasivního příjmu. Jaké by to bylo být úspěšným člověkem? Ve všech směrech? V každé práci, do které se pustíte? Vítejte ve světě modelování úspěšných. Provedu Vás jím.

Advanced advices CZ

osobní rozvoj, finanční inteligence – Stránky, na kterých se věnuji osobnímu rozvoji a finanční inteligenci. Naleznete zde řadu článků na tato témata. Dále zde naleznete elektronické knihy a audia k zakoupení. Stránky se neustále rozvíjí a obsah přibývá.

Načítání trvalo 0.0631 sekund.