+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Svaz chovatelů prasat

Klíčová slova: chov,prase,svaz,ceny,jatečné,prase, Vepřovinky

E-mail: info@schpcm.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. prosince 2010

Popis: Svaz chovatelů prasat sdružuje právnické i fyzické osoby se vztahem k chovu prasat. Členům a v některých případech i nečlenům poskytuje širokou škálu informací z ČR i ze zahraničí. Vydává elektronický týdeník Vepřovinky, který shrnuje nejdůležitější informace z celosvětového chovu prasat za uplynulý týden. Informuje o cenách jatečných prasat i dalších zemědělských komodit podle aktuálních zahraničních zdrojů.

Web: www.schpcm.cz

Další související informace

První Lékárna

léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, lékárna – První Lékárna – lékárna online – volně prodejné léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, dětská výživa a mnoho dalších. Na těchto webových stránkách můžete využít vyhledávač pro vyhledání léků podle symptomů, účinných látek a zdravotních potíží.

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Jindřich Musil - textil

deka, povlečení – V roce 1990 jsme začali s vybavováním hotelových a restauračních interiérů produkty, jako jsou deky a polštáře, povlečení, prostěradla, přikrývky, osušky, závěsy atd., textilem zásobujeme významné české hotely a restaurace.

Načítání trvalo 0.0602 sekund.