+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Svaz důstojníků

Klíčová slova:

E-mail: zongler@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 10. srpna 2008

Popis: Svaz je občanským sdružením, které je nezávislou, dobrovolnou, zájmovou, nepolitickou a neziskovou organizaci s celostátní působností. Sdružuje vojáky všech druhů zbraní v činné službě a vojáky v záloze či ve výslužbě - generály, důstojníky, praporčíky, poddůstojníky, občanské zaměstnance resortu Ministerstva obrany a občany ČR i jiných států Evropské Unie bez ohledu na jejich politickou příslušnost, náboženské vyznání, vojenskou hodnost a funkční zařazení.

Web: www.sdap.cz/

Další související informace

Junák Dolní Újezd

junák,skaut,dolní újezd, – Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Dolní Újezd. Oficiální stránky junáckého střediska Dolní Újezd u Litomyšle. Informace o středisku Junák - svaz skautů a skautek ČR Dolní Újezd, družinách, pořádaných akcích.

Letní tábor Kačlehy

letní tábor, dětský tábor, stanový tábor, tábor – Letní tábor pro děti od 9 do 15 let, podrobnosti o celoročních akcích a další informace naleznete na stránkách oddílu Kačleháci 78. skupiny Skalka. Pravidelně pořádáme akce pro děti, hlavní naší aktivitou je samozřejmě pořádání letního dětského tábora v jižních Čechách.

Domov mládeže Studentská

domov mládeže studentská praha, školní jídelna – Domov mládeže a školní jídelna, Praha 6 – Dejvice, Studentská 10 je školské zařízení, které poskytuje žákům středních škol a studentům vyšších odborných škol ubytování, výchovně vzdělávací činnost a vede žáky a studenty k plnohodnotnému využívání volného času formou zájmových činností. Součástí domova mládeže je i školní jídelna

Načítání trvalo 0.0468 sekund.