+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Svaz důstojníků

Klíčová slova:

E-mail: zongler@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 10. srpna 2008

Popis: Svaz je občanským sdružením, které je nezávislou, dobrovolnou, zájmovou, nepolitickou a neziskovou organizaci s celostátní působností. Sdružuje vojáky všech druhů zbraní v činné službě a vojáky v záloze či ve výslužbě - generály, důstojníky, praporčíky, poddůstojníky, občanské zaměstnance resortu Ministerstva obrany a občany ČR i jiných států Evropské Unie bez ohledu na jejich politickou příslušnost, náboženské vyznání, vojenskou hodnost a funkční zařazení.

Web: www.sdap.cz/

Další související informace

Číst je sexy

sexy, literatura, knihy, spisovatel – Literatura není nuda. Internetový portál pro spisovatele a čtenáře. Číst je sexy. Chceme pořádat akce na podporu literatury, upozorňovat na zajímavé knihy, nabídnout pomoc začínajícím autorům a pomoct jim s propagací jejich děl - to vše turbo originální cestou.

Sdružení Meluzínek

pomoc dětem, podpora dětských nemocnic, Meluzínek – Cílem občanského sdružení Meluzínek je pomáhat nemocným dětem, postiženým dětem a dětem umístěným v dětských domovech. Chtěli bychom se stát největší charitativní organizací v České republice a pomoci opravdu všem dětem, které naši pomoc budou potřebovat. Věříme, že spojením Vaší podpory a našeho úsilí se nám to podaří.

Nadace Eternity

Nadace, eternity, nadace eternity, t-soft,handicap – Nadace Eternity si klade za cíl podporovat projekty zaměřené na vytváření kvalitativně nových vzdělávacích, komunikačních a kulturních výstupů založených na mezioborovém přístupu, synergii a netradiční spolupráci.

Načítání trvalo 0.0912 sekund.