+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

taneční kapela Blue Band

Klíčová slova: blue,band,taneční,kapela,profesionální

Datum vloľení do katalogu: 15. b?ezna 2008

Popis: Taneční kapela, která pro vás zajistí profesionální hudební občerstvení na plesech, rautech, večírcích, svatbách a různých kulturních a společenských akcích. Kapela Blue Band vznikla v červenci r. 2000 a zakládajícími členy byli Aleš Kolařík, Lukáš Dvořáček a Michal Stárek. Toto trio se postupně rozšířilo až na nynějších šest členů. Prioritou kapely je perfektní provedení jak po hudební, tak po vizuální stránce a vše je směřováno k pobavení Vás i Vašich hostů.

Web: www.blueband.euweb.cz

Další související informace

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Sikovnedarky.cz internet

Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové př – Sikovnedarky.cz Internetový obchod s drobnou elektronikou a dárkovým zbožím.Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové předměty,chovatelské potřeby,auto-moto,sikovnedarky.Sikovnedarky.cz internetový obchod s elektronikou,dárkové předměty,vánoční dárky,chovatelské potřeby,auto-moto.

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Načítání trvalo 0.0727 sekund.