+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

taneční kapela Blue Band

Klíčová slova: blue,band,taneční,kapela,profesionální

Datum vloľení do katalogu: 15. b?ezna 2008

Popis: Taneční kapela, která pro vás zajistí profesionální hudební občerstvení na plesech, rautech, večírcích, svatbách a různých kulturních a společenských akcích. Kapela Blue Band vznikla v červenci r. 2000 a zakládajícími členy byli Aleš Kolařík, Lukáš Dvořáček a Michal Stárek. Toto trio se postupně rozšířilo až na nynějších šest členů. Prioritou kapely je perfektní provedení jak po hudební, tak po vizuální stránce a vše je směřováno k pobavení Vás i Vašich hostů.

Web: www.blueband.euweb.cz

Další související informace

Home Credit kalkulačka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – V nesnázích potřebujete peníze především rychle. Schválení žádosti o půjčku proto trvá jen několik minut. Home Credit je jednou z mále společností která vyřizuje půjčky ihned. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do 5 dnů. Půjčit si můžete libovolnou částku od 10.000 do 150.000 korun. Dobu splatnosti si samozřejmě volíte také vy.

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Načítání trvalo 0.0787 sekund.