+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Taxi osobní přeprava Ostrava

Klíčová slova: taxi, taxikář, taxikáři, taxislužba

E-mail: taxi@veb.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. listopadu 2009

Popis: TAXI Ostrava Poruba - Rychlost, Solidnost, Spolehlivost, Komfort, Bezpečnost. Máme bohaté zkušenosti s místními i dálkovými jízdami nejen v Ostravě, ale i v okolí. TAXI Ostrava Poruba - Rychlost, Solidnost, Spolehlivost, Komfort, Bezpečnost. Máme bohaté zkušenosti s místními i dálkovými jízdami nejen v Ostravě, ale i v okolí.

Web: www.taxikar.cz

Další související informace

Taxi z letiště.cz

doprava, taxi, transfer, transport – Naše taxi služba rozváží zákazníky převážně z letiště a na letiště. Doprava je nejlevnější jakou můžete najít. Kvalita služeb je garantována zkušeným non-stop dispečinkem, řidiči s mobilními telefony, moderním vozovým parkem v dobré výbavě.

Taxi Slovensko a Taxi Čechy

taxi, taxík, taxikár, taxislužby, taxislužba, taxi – Taxislužby v jednotlivých mestách Slovenska a mestách Českej republiky nonstop, 24 hodín denne. Pridanie taxislužby do databázy zadarmo.

Drink taxi Ostrava

drink, taxi, Ostrava, odvoz, večírek, alkohol, akc – Drink taxi Ostrava je služba především pro ty, kteří přijeli na večírek svým autem, ale poté pili alkohol. Drink taxi Ostrava odveze Vás i Vaše vozidlo. Drink taxi Ostrava je nonstop a za výhodnou cenu.

Načítání trvalo -97.56 sekund.