+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Taxi osobní přeprava Ostrava

Klíčová slova: taxi, taxikář, taxikáři, taxislužba

E-mail: taxi@veb.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. listopadu 2009

Popis: TAXI Ostrava Poruba - Rychlost, Solidnost, Spolehlivost, Komfort, Bezpečnost. Máme bohaté zkušenosti s místními i dálkovými jízdami nejen v Ostravě, ale i v okolí. TAXI Ostrava Poruba - Rychlost, Solidnost, Spolehlivost, Komfort, Bezpečnost. Máme bohaté zkušenosti s místními i dálkovými jízdami nejen v Ostravě, ale i v okolí.

Web: www.taxikar.cz

Další související informace

Poprad TAXI

Taxi v Poprade,Taxi Poprad,Poprad taxi, cab – Popradská taxislužba, kontakt +421905751298, medzinárodné letiskové transfery (Vienna, Bratislava, Košice, Kraków,Žilina...), preprava pre firmy, hotely a reštaurácie, preprava na svadby, iné slávnostné príležitosti a oslavy, možnosť prepravy mikrobusmi a autobusmi, prenájom vozidiel s vodičom, drink taxi, donáška, poznávacie zájazdy po Vysokých Tatrách a Spiši.

Taxi - seznam taxislužeb

Taxi, taxi služby, taxi praha, taxi brno, levné ta – Seznam Taxi služeb v ČR přehledně rozdělen dle krajů a okresů. Drink Taxi, osobní přeprava, dodávková přeprava, mikrobusy a transfery z letišť. Hodnocení, slevy na taxi online. Lévné taxi ve Vaem městě.

Taxi hotel Imperial

taxi, hotel, Imperial, Ostrava, hotelová, přeprava – Taxi služby k dobrým hotelům neodmyslitelně patří. Copak by to bylo za hotel, kdyby Vám neposkytl dopravu po městě, z letiště a na letiště nebo který by nezajistil okružní jízdu po městě, kde se nacházíte? Ne každý hotel těmito službami disponuje. Pokud jste se rozhodli pro hotel Imperial v Ostravě, zde jsou pro Vás připraveny taxi služby na vysoké úrovni.

Načítání trvalo 0.0602 sekund.