+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tenis Nová Paka

Klíčová slova: Tenis Nová Paka, tenisový oddíl, tenis Nová Paka

E-mail: tenisnpaka@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervence 2008

Popis: Oficiální stránky oddílu Tenis Nová Paka. Pronájem kurtů, závodní i rekreační hraní, vyplétání raket, posezení, turnaje, mistrovská utkání, tenisová školička. pokud máte chuť a rádi sportujete, tak nás určitě přijďte navštívit.

Web: www.tenisnovapaka.cz

Další související informace

Tenis - profiTenis.cz

tenis grandslam tenisový portál davis cup žebríček – Patříte k tenisovým fanatikům nebo vás jen zajímají výsledky dnes odehraných zápasů? Ať tak či onak, doporučujeme vás navštívit tenisový portál profiTenis.cz, na kterém vždy najdete požadované informace. Samozřejmostí jsou rady pro sázkaře, aktualizované tenisové žebříčky nebo profily nejlepších světových tenistů.

Státní maturita

Státní maturita, nová maturita, maturitní zkouška – Příprava ke státní maturitní zkoušce z českého jazyka, matematiky a cizího jazyka (angličtiny). Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám na Masarykovu univerzitu, na scio testy, na Vysokou školu ekonomickou v praze a k nové státní maturitní zkoušce.

Když potřebujete půjčit p

sms půjčka, proč si půjčit, nová půjčka – Když potřebujete půjčit peníze rychle bez odkladů. SMS půjčka přináší jedinečnou možnost každému z vás, jak získat až 5 000 Kč okamžitě na bankovní účet. Stačí jediné, vyplnit online žádost a těšit se na své peníze.

Načítání trvalo 3.3680 sekund.