+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tenis Nová Paka

Klíčová slova: Tenis Nová Paka, tenisový oddíl, tenis Nová Paka

E-mail: tenisnpaka@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervence 2008

Popis: Oficiální stránky oddílu Tenis Nová Paka. Pronájem kurtů, závodní i rekreační hraní, vyplétání raket, posezení, turnaje, mistrovská utkání, tenisová školička. pokud máte chuť a rádi sportujete, tak nás určitě přijďte navštívit.

Web: www.tenisnovapaka.cz

Další související informace

Tenis - profiTenis.cz

tenis grandslam tenisový portál davis cup žebríček – Patříte k tenisovým fanatikům nebo vás jen zajímají výsledky dnes odehraných zápasů? Ať tak či onak, doporučujeme vás navštívit tenisový portál profiTenis.cz, na kterém vždy najdete požadované informace. Samozřejmostí jsou rady pro sázkaře, aktualizované tenisové žebříčky nebo profily nejlepších světových tenistů.

NAPSPORTTIPS.COM

futbal, hokej, tenis – Tipy na výsledky sportovních utkání z futbalu, hokeje, tenisu, baseballu a iných sportú od tímu profesionálu z celého světa 24 hodin denne každý den v roce. Tipy na výsledky sportovních utkání z futbalu, hokeje, tenisu, baseballu a iných sportú od tímu profesionálu z celého světa 24 hodin denne každý den v roce.

Sportesence

potápění brusle ploutve florbal vyplétání tenis – Prodej sportovních potřeb na tenis, squash, badminton, speedminton, potápění, in-line, floorball, fitness. Nabízíme oblečení, obuv, rukavice, chrániče, zavazadla a doplňky na motorku. Vyplétáme tenisové rakety.

Načítání trvalo 4.6293 sekund.