+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TICHO NAD PRAHOU

Klíčová slova: hluk,doprava,Ticho nad Prahou, paralelní dráha

E-mail: info@tichonadprahou.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. dubna 2008

Popis: Platforma občanského sdružení Ticho nad Prahou o.s. reprezentuje občanskou iniciativu zaměřenou na zlepšení životního komfortu bez škodlivého hluku z letecké dopravy obyvatel přetížených částí Prahy a okolních obcí. Ticho nad Prahou o.s. je příznivcem stavby paralelní dráhy na Letišti Praha, která odlehčí hlukovou zátěž více než 200 000 obyvatel

Web: www.tichonadprahou.cz

Další související informace

Reklamní vitríny

reklamní vitríny,Žďár nad Sázavou, – reklamní vitríny ve Žďáře nad Sázavou,Pěší zóna,ve středu města

Penzion Klasa

penzion klasa,leskovec nad moravicí,ubytování – Náš penzion Klasa se nachází na okraji obce Leskovec nad Moravicí v podhůří Jeseníků, v rekreační oblasti u přehrady Slezská Harta. Vzhledem ke klidnému a příjemnému prostředí je náš penzion vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro rybáře.

Ubytovaní Hluboka v Hluboké nad Vltavou

Ubytovaní Hluboka,ubytovani,Hluboká nad Vltavou, – Ubytování pro cykloturisty, nebo rodiny, přátelé, kteří chtěji spolu trávit společný víkend se společnými výlety na zámek Hluboká, nebo zámek Ohrada, nebo zoologická zahrada atd.Ubytování v domě je připraveno a vybaveno nábytkem pro 4 a více osob, možnoist přystýlky a lze na počtu ubytovaných domluvit. Celkem 2 x dvojlůžkové pokoje, s kuchyňkou vybavenou pro vaření, lednice, varná konvice apod. Vlastní soc.zařízení, pokoje jsou prostorné, lze uschovat v domě i kola. Vybavení satelitní televizi a Wifi internetem. Služby, uklid pokojů každý den.V blízkosti ubytování je na náměstí stará historická chalupa zvaná Krčma, kde se lze velice dobře najíst, dá se u ní dobře zaparkovat.

Načítání trvalo 0.0877 sekund.