+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TICHO NAD PRAHOU

Klíčová slova: hluk,doprava,Ticho nad Prahou, paralelní dráha

E-mail: info@tichonadprahou.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. dubna 2008

Popis: Platforma občanského sdružení Ticho nad Prahou o.s. reprezentuje občanskou iniciativu zaměřenou na zlepšení životního komfortu bez škodlivého hluku z letecké dopravy obyvatel přetížených částí Prahy a okolních obcí. Ticho nad Prahou o.s. je příznivcem stavby paralelní dráhy na Letišti Praha, která odlehčí hlukovou zátěž více než 200 000 obyvatel

Web: www.tichonadprahou.cz

Další související informace

Železářství Vojík

zelezarstvi, Vojík, Aš, Cheb, Ústí nad Labem, zahr – Firma Milan Vojík, byla založena za účelem podnikání v obchodní oblasti v roce 1993. Hlavní sídlo firmy je v Aši, Sadova ul. 3. Je to tradiční železářství a domácí potřeby, kde koupíte od šroubku, až po lokomotivu vše, pultový prodej, poradenství a služby. Na své si přijde jak kutil, zahrádkář, tak i profesionální řemeslník. To vše na cca 450m2. Parkovat je možno přímo před prodejnou.

Hotel U MARTINA v Rožmberku nad Vltavou

Hotel u Martina,ubytování v Rožmberku nad Vltavou – Náš Hotel u Martina se nacházína na Jihu Čech v Rožmberku nad Vltavou mezi Českým Krumlovem a Lipenskou vodní nádrží. hotel se stává ze dvou budov, kapacita hotelu je 53 lůžek ve 20 pokojích. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením a barevným televizorem s dálkovým ovládáním. V zimním období a chladnějších dnech roku jsou pokoje vytápěny ústředním topením. Pokoje jsou stylově avšak velmi komfortně vybaveny.Restaurace u Martina– stylový interiér a velká letní terasaBar-Rastaurant Kocábka– originální letní terasa v designu paluby lodě, která se nachází přímo pod hrademNoční bar.

Ubytovaní Hluboka v Hluboké nad Vltavou

Ubytovaní Hluboka,ubytovani,Hluboká nad Vltavou, – Ubytování pro cykloturisty, nebo rodiny, přátelé, kteří chtěji spolu trávit společný víkend se společnými výlety na zámek Hluboká, nebo zámek Ohrada, nebo zoologická zahrada atd.Ubytování v domě je připraveno a vybaveno nábytkem pro 4 a více osob, možnoist přystýlky a lze na počtu ubytovaných domluvit. Celkem 2 x dvojlůžkové pokoje, s kuchyňkou vybavenou pro vaření, lednice, varná konvice apod. Vlastní soc.zařízení, pokoje jsou prostorné, lze uschovat v domě i kola. Vybavení satelitní televizi a Wifi internetem. Služby, uklid pokojů každý den.V blízkosti ubytování je na náměstí stará historická chalupa zvaná Krčma, kde se lze velice dobře najíst, dá se u ní dobře zaparkovat.

Načítání trvalo 0.0668 sekund.