+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TO TARN Ivančice

Klíčová slova: tramping, outdoor, geocaching, vandr, morava, zar

E-mail: t.o.tarn@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. b?ezna 2010

Popis: Trampská osada TARN Ivančice, se věnuje trampingu, outdoorovým aktivitám např. geocaching. Organizuje a účastní se akci jako jsou potlachy a vandry, každý rok pořádá výroční oheň, kterého se účastní trampové z celé Moravy a Čech.

Web: www.tarn.cz

Další související informace

Outdoorové oblečení

outdoor, bambusové oblečení, funkční oblečení – Funkční bambusové outdoorové oblečení pro sport i volný čas. Patentované použití bambusových vláken, které v sobě skrývají naprosto jedinečné vlastnosti. Vše o bambusu.

K-sports - sportovní potř

sportovní, outdoor, cyklistika, snowboardy, lyže, – Sportovní outdoorové vybavení, především pro cyklistiku a zimní sporty – snowboard, lyžování. Vyjímečná nabídka sportovního oblečení: kombinézy, ochranné pomůcky, sportovní obuv, kolečkové brusle. Horská kola, dětská kola, cyklistické vybavení.

Morava Live / Kultura

akce morava, akce na moravě, slevy morava – Portál Morava Live informuje o aktuálním dění a akcích na Moravě. Zveřejněné akce Morava zahrnují akce v Brně, Olomouci, Ostravě i v menších městech. Portál Morava Live informuje o aktuálním dění a akcích na Moravě.

Načítání trvalo 3.0842 sekund.