+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TO TARN Ivančice

Klíčová slova: tramping, outdoor, geocaching, vandr, morava, zar

E-mail: t.o.tarn@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. b?ezna 2010

Popis: Trampská osada TARN Ivančice, se věnuje trampingu, outdoorovým aktivitám např. geocaching. Organizuje a účastní se akci jako jsou potlachy a vandry, každý rok pořádá výroční oheň, kterého se účastní trampové z celé Moravy a Čech.

Web: www.tarn.cz

Další související informace

MORAVA - REALITY.cz - inzertní realitní server

reality Morava, realitní kanceláře Morava, byty Mo – Inzertní realitní server pro Moravu a okolí slouží k vyhledávání nemovitostí v moravských krajích. Dále také provozujeme inzertní realitní servery pro Zlínský kraj www.zlin-reality.cz a Moravskoslezský kraj www.ostrava-reality.cz.

Ubytování Jižní morava

ubytování Jižní morava, víkendové relaxační pobyty – Vážení návštěvníci, nově otevřený hotel v centru vinařské oblasti kousek od Znojma. Co více si přát? Nabízíme Vám ubytování v několika typech pokojů. Pokoje jsou vybaveny veškerým sociálním zázemím. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Víno Z Moravy

víno, vinotéka, Morava, Slovácko, ubytování, pose – Nabízíme víno oblasti Moravy především s moravského Slovácka, posezení ve sklípku, ubytování na Slovácku, vinotékuu Francka,pořádáme řízené degustace, cateringové služby s vinným servisem,tematické výlety za vínem a fokrólem Moravy.

Načítání trvalo 2.9274 sekund.