+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TO TARN Ivančice

Klíčová slova: tramping, outdoor, geocaching, vandr, morava, zar

E-mail: t.o.tarn@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. b?ezna 2010

Popis: Trampská osada TARN Ivančice, se věnuje trampingu, outdoorovým aktivitám např. geocaching. Organizuje a účastní se akci jako jsou potlachy a vandry, každý rok pořádá výroční oheň, kterého se účastní trampové z celé Moravy a Čech.

Web: www.tarn.cz

Další související informace

DreamSport.cz

sportovní potřeby, turistika, outdoor, basket – Prodáváme sportovní potřeby pro různé druhy sportů: basketball, baseball, hokej, badminton, squash, outdoor, cyklistika, cvičební náčiní, rehabilitační pomůcky, míčové sporty a další. Zboží posíláme do 24 hodin, nad 3000 Kč doprava zdarma.

I Am Hip Hop

hip hop, rap, morava, slezsko, freestyle, – IAmHipHop.cz je hlavně určen pro talenty hlavně z Moravskoslezska. Na své si ale přijdou všichni, kteří žijou hip hopem. Ukažme, že Moravskoslezský rap nezaostává za ostatními v České a Slovenské republice.

Outdoor fitnes prvky pro

outdoor, fitness, posilovací stroje, fit-park – Žijete zdravě? Chcte posilovat bez velké námahy a pod širým nebem? Potom právě pro Vás je naše nabídka outdoor fitness prvků pro Váš zdravý život. Nabízíme také outdoorové posilovací stroje pro seniory. Kdokoli může vyzkoušet sportování venku.

Načítání trvalo 0.0597 sekund.