+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TOPAS Tachlovice

Klíčová slova: Tachlovice Topas spolek dětský den

E-mail: hrkal@vladeko.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. srpna 2008

Popis: TOPAS Tachlovice - nezávislé sdružení občanyů a přátel obce Tachlovice, pořádání společenských a kulturních akcí, dětské dny a sportovní akce, spolupráce s obecním úřadem Tachlovice a dalšími obcemi a spolky z mikroregionu praha západ

Web: www.topas-tachlovice.cz

Další související informace

Namaluji obrázky na stěny

malba motivů na stěny, Dětský pokoj, dítě – Po Plzni a okolí namaluji libovolný motiv na stěny dětského pokoje. Pohádkové postavy, nebo motiv dle dohody, vlastní návrhy. Malované stěny zkrášlí prostor i ve školkách a jiných zařízeních. Kvalitní barvy, zdravotně nezávadné. Cena dohodou.

Dětský domov a školní jíd

dětský domov, školní jídelna, opuštěné děti, výcho – Dětský domov nabízí útočiště opuštěným dětem a sirotkům. Zároveň jim zajišťuje výchovu a vzdělání a pomáhá jim začlenit se mezi děti z klasických rodin.Dětský domov Jeseník poskytuje zázemí dětem od 3 do 18 let, které zůstaly bez rodičů. Snažíme se vybudovat rodinné prostředí, a pomáháme jim tak prožít veselejší dětství. Vydejte se na prohlídku našeho dětského domova a fotogalerie.

Detské domceky

detský domcek, domcek pre deti – Detské domceky sú skvelou hrackou na jar alebo leto, s ktorou sa deti môžu hrat doma alebo na záhrade. Vyberte si domcek pre deti s našej ponuky.Vyberte si z ponuky nášho eshopu Mackoviahracky.sk hračku pre vaše deti.

Načítání trvalo 2.8887 sekund.