+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Útulek Mělník

Klíčová slova: útulek Mělník,zvíře v nouzi,pes,kočka,ochránci zví

E-mail: utulekmelnik@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?nora 2014

Popis: Celková péče o nalezená zvířata a zvířata v nouzi, zejména psy a především jejich následné umístění v pěstounských rodinách. Rádi bychom, aby pobyt v útulku neznamenal pro zvířata pouze stres v uzavřeném kotci či místnosti, ale chceme s nimi pracovat a socializovat je.

Web: www.msoz.cz/

Další související informace

VODU NEPIJEM

Kosořice,letní parket v Kosořicích,hospoda Pěčice – Fotogalerie z akcí. Hospoda Pěčice, Kosořice, hřiště Pěčice, letní parket Kosořice, kosořický parket, Generace a spoustu dalších... Soutěže, videa z akcí, celé fotogalerie ke stažení. Blogy přátel... Plesy, zábavy, sranda, gardenparty...

Hotel U Medvídků v Praze

Hotel U Medvídků,ubytování v – Hotel U Medvídků se nachází v Praze a je unikátním ubytovacím zařízením s pivovarem.Hotel nabízí k ubytování celkem 33 pokojů, které jsou vybaveny televizí se satelitními stanicemi, telefonem a bezpečnostní schránkou, volným připojení k internetu, sušákem na vlasy, klimatizací a samozřejmě koupelnou s vanou a WC. Hotelová restaurace je vyhlášená pivnice díky české kuchyni a výbornému Budvaru. Ve stylovém baru hotelu U Medvídků v Praze můžete ochutnat jedno z pěti druhů výborných točených piv, .Hotel doporučuje použít podzemní garáže Národního divadla nebo Rudolfina ve vzdálenosti 500 m, parkování u hotelu není možné.

Hotel U Beránka v Náchodě

Hotel U Beránka,ubytování v – Penzion U Beránka se nachází na náměstí v centru města Náchod, přesto však v klidném prostředí s výhledem na dominantu náchodského zámku. Naši hosté mají na výběr z ubytování v původní secesní části, nebo v moderní nově přistavené části hotelu. V hotelu je k dispozici 125 lůžek, včetně jednoho bezbariérového pokoje. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou teplého a studeného bufetu v hotelové restauraci .

Načítání trvalo 0.0812 sekund.