+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Útulek Mělník

Klíčová slova: útulek Mělník,zvíře v nouzi,pes,kočka,ochránci zví

E-mail: utulekmelnik@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?nora 2014

Popis: Celková péče o nalezená zvířata a zvířata v nouzi, zejména psy a především jejich následné umístění v pěstounských rodinách. Rádi bychom, aby pobyt v útulku neznamenal pro zvířata pouze stres v uzavřeném kotci či místnosti, ale chceme s nimi pracovat a socializovat je.

Web: www.msoz.cz/

Další související informace

Pension City v Plzni

Pension City,ubytování v Plzni,ubytovani,Plzeň, – Nabízíme Vám ubytování v zavedeném penzionu CITY v klidné části historického jádra města Plzně. Pension nabízí ubytování ve 12 pokojích s 22 lůžky v krásné budově ze 17. století, Každý pokoj je vybaven sprchou, umyvadlem, WC, telefonem, TV/SAT. WiFi připojení a bohaté snídaně formou švédských stolů. Provozní doba recepce je Provozní doba recepce je 24 hodin. V bezprostřední blízkosti penzionu si můžete vybrat z bohaté nabídky restaurací např.: U Salzmanů, U Mansfelda, Gondolla, pivnice Na Parkáně, Na Spilce a jiné.Výbornou dostupnost má i nejpopulárnější plzeňská atrakce pivovar Pilsner Urquell. Možnost parkování je přímo před penzionem nebo ve 3 minuty pěšky vzdáleném nově otevřeném parkovacím domě.

Kaštel, barokní zámeček v Bystřici pod Hostýnem

Kaštel, barokní zámeček v Bystřici pod – Stylové apartmány v bývalé budově zámeckého správce panství barona Loudona nabízejí pohodlné a luxusní ubytování ve dvou ložnicích. Pokoje jsou barevně odlišeny. Součástí ubytování je nadstandardně velká společenská místnost propojená s jídelnou a rohovou kuchyní. Nechybí ani krásný výhled na poutní místo Svatý Hostýn. Příjemné večery můžete trávit na terase, ve vstupní myslivecké hale s krbem nebo rozlehlé zahradě při grilování či dobrém vínku. V parném horku se můžete zchladit v nadzemním bazénu. Zajištěno je uzamčené parkování přímo u objektu. Domácí zvířátka jsou vítána za poplatek.

Hotel Farma Vysoká v Chrastavě

Hotel Farma Vysoká,ubytování v – Koňská farma Vysoká se nachází v malebné podhorské oblasti města Chrastavy, asi 10 km od Liberce, směrem na Děčín. Svou unikátní polohou je právem nazývána “Nebeskou pastvinou“. Nejen pro koňáky je zde k dispozici hotel, restaurace či ustájení. Vedle pohoštění a ubytování můžete hotel a farmu využít pro firemní večírky, oslavy narozenin, svatební hostiny, firemní akce, sportovní soustředění či školení. Hotel má 2 jednolůžkové pokoje, 13 dvoulůžkových pokojů, 7 přistýlek pro 1 až 2 ososby, 1 apartmán pro 2 až 4 osoby, nadstandardní rozměry pokojů s vlastním sociálním vybavením, pokojové internetové připojení rychlostí 6Mb (též pro notebook bez wifi vybav.), televize.V restauraci nabízíme mnoho druhů jídel z české i zahraniční kuchyně.

Načítání trvalo 0.1002 sekund.