+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vězeni

Klíčová slova: věznice, vazby, soudy, tresty, výkony

E-mail: info@kdholding.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. dubna 2010

Popis: Věznice v České republice se rozdělují na vazební věznice a věznice. Ve vazební věznici jsou drženi obvinění, kteří byli soudem vzati do vazby, a věznice, v nichž odsouzení vykonávají trest odnětí svobody.

Web: www.vezeni.com

Další související informace

Květinářství Burešová

Vazba květin, Kytice gratulační, Sušené vazby, Ven – Květinářství s dlouholetou tradicí a kvalitním personálem. Po Hranicích i do zahraničí doručení jakékoliv květiny, dekorace a rostliny. Jsme odborníci na venkovní i pokojové rostliny a vazby květin ke všem příležitostem. Prodej květináčů, keramiky, obrazů, ratanových a proutěných výrobků.

Polygrafická výroba se za

tisk na papír,ofsetový tisk, tisk tiskovin, tiskár – Tiskárna FF Praha se zabývá potiskem triček, ofsetovým tiskem na papír. Tisk novoročenek, pozvánek, tiskovin, letáků, brožur, katalogů aj. Tisk provádíme od počátečního návrhu až k zákazníkům. Tisk maturitních šerp, stuh, stužek, pozvánky i vstupenky

Kryska.cz

katalog firem,katalog odkazů – Kryska.cz je nový katalog odkazů a firem na českém Internetu. Najdete zde podrobné informace o firmách včetně hodnocení, spotřebitelská upozornění a mnohem více. Jednoduché vyhledávání i jednoduchá optimalizace v rámci našeho katalogu.

Načítání trvalo 2.5356 sekund.