+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vlasová kosmetika

Klíčová slova: Vlasová kosmetika, Kadeřnické potřeby

E-mail: info@vlasy-kosmetika.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. b?ezna 2012

Popis: Široký sortiment zboží z oblasti vlasové kosmetiky, potřeb pro kadeřnice a kadeřnického vybavení. Nabízíme produkty značek Wella, Schwarzkopf, Londa, Syoss, Goldwell a další. Zboží v nejvyšší kvalitě je určeno nejen profesionálům. Najdete veškeré důležité výrobky a sortiment, který vám pomůže dosáhnout profesionálních výsledků.

Web: www.vlasy-kosmetika.cz/

Další související informace

Loreal šampony

Loreal Professionnel, vlasová kosmetika, Matrix vl – Náš trh je doslova přeplněn různými výrobky, jež se zabývají krásou a zdokonalováním člověka. Asi nejvíce vyhledávané jsou zejména vlasové přípravky, díky kterým má možnost mít každý z nás vlasy jako filmová hvězda.

Vlasová kosmetika Matrix

profesionální vlasová kosmetika, vlasová kosmetika – Firma Matrix pochází z Ameriky a na našem trhu zabírá výrazné místo již sedm let, zároveň v letošním roce slaví třicet let své působnosti vůbec. Snaží se uspokojit všechny požadavky žen i mužů a pomoci všem typům vlasů. Firma Matrix pochází z Ameriky a na našem trhu zabírá výrazné místo již sedm let, zároveň v letošním roce slaví třicet let své působnosti vůbec. Snaží se uspokojit všechny požadavky žen i mužů a pomoci všem typům vlasů.

Přírodní kadeřnictví

kadeřnictví, davines, přírodní vlasová kosmetika, – Salon Haaro naturo v Liberci nabízí kompletní ošetření přírodní vlasovou kosmetikou, barvení hennou a také prodej přírodní vlasové kosmetiky. Přístrojová - suchá pedikúra. Salon Haaro naturo v Liberci nabízí kompletní ošetření přírodní vlasovou kosmetikou, barvení hennou a také prodej přírodní vlasové kosmetiky. Přístrojová - suchá pedikúra.

Načítání trvalo 0.0494 sekund.