+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AB THERM

Klíčová slova: Tepelné čerpadlá

E-mail: tepelne@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 19. b?ezna 2013

Popis: Levné vytápění s nízkými náklady na provoz to jsou jen tepelná čerpadla. Kvalitní tepelná čerpadla mají topný systém bez nutnosti potřebné obsluhy který získává tepelnou energii jen z okolního prostředí a to konkrétně ze země, vzduchu nebo vody. Fungování principu tepelných čerpadel různého druhu je skoro stejný a podobá se systému fungování moderní chladničky. Získávání tepelné energie vzduch voda takové tepelná čerpadla mají technickou nevýhodu vysokou hlučnost a malou procentuální účinnost tepelné výměny. Efektivní nejúčinnější tepelná; čerpadla jsou voda voda a zároveň mají menší náklady než ostatní druhy tepelných čerpadel. Využití tepelných čerpadel je široké nejen na vytápění domů, bytů nebo obchodních prostor ale i na vyhřívání bazénů, skleníků a jiných. Naše společnost Vám podá bezplatné odborné poradenství ke všem tipům tepelných čerpadel a zároveň Vám doporučí nejvýhodnější technické řešení v oblasti tepelného vytápění a úspor energie.

Web: www.abtherm.sk

Další související informace

Teplná čerpadla - AC Heat

tepelné čerpadlo, vytápění, tepelná čerpadla Plzeň – Tepelná čerpadla vzduch-voda pro vytápění, vybavená inverterem - frekvenčním měničem, elektronicky řízeným vstřikováním chladiva, technologií Carrier a Siemens. Poradenství v oblasti vytápění poskytujeme zdarma. Máte kompletní servis a záruku 7 let.

Tepelná čerpadla A-Z

tepelná čerpadla – Informační portál o tepelných čerpadlech. Slunce k nám vyzařuje obrovské množství energie, která se akumuluje ve vzduchu, zemi a vodě. Pomocí tepelného čerpadla používáme nashromážděnou sluneční energii k úspornému a komfortnímu vytápění našich domů. Tepelné čerpadlo je dlouhodobým, spolehlivým, a hlavně nejúspornějším způsobem vytápění.

Neosolar - energie a úsp

solární panely, fotovoltaika, tepelná čerpadla – Neosolar, zelená úsporám - využíváme alternativní zdroje energie. Specializujeme se na solární panely a systémy pro ohřev vody, fotovoltaiku - energii ze slunce, tepelná čerpadla, vzduchotechniku, sezónní ohřev bazénů.

Načítání trvalo 0.1036 sekund.