+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

afa servis Brno

Klíčová slova: výškové práce brno, žaluzie brno,rolety brno

E-mail: afaservis@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 1. ?nora 2014

Popis: provádíme výškové práce nad volnou hloubkou, montáž stínící techniky jako jsou žaluzie,markýzy,síťe proti hmyzu, výrobu a montáž lehkých ocelových konstrukcí, renovace bytů a interiérů, autodopravu a stěhování, prodej a dodání stavebního materiálu .Služby nabízíme v celém jihomoravském kraji a především v okresech Brno-město, Brno-venkov a Znojmo

Web: www.afaservis.cz

Další související informace

Firmy Brno

Firmy Brno, Katalog firem Brno – Katalog firem a služeb pro Brno a okolí - www.firmy-brno.cz. Více než 23000 firem v naší databázi. Možnost zasílání poptávek a rozšířeného vyhledávání. Přidejte i Vy Vaši firmu zdarma do našeho katalogu.

Účetnictví Brno

Vedení účetnictví Brno, jednoduché účetnictví Brno – Učetní a daňové poradenství firmy Tritax se zabývá kompletním zpracováním učetnictví velkých i malých firem a ponikatelů / OSVČ. Poskytujeme zpracování přiznání k DPH, zpracování daňě z příjmu, průběžný dohled nad zpracováním učetnictví, účetní poradneství, zpětná rekonstrukce účetnictví a ověřování účetních závěrek auditorů. V rámci mzdového účetnictví poskytujeme také vypracování pracovních smluv, kompletní vedení mzdové agendy a měsíční výpočet mezd.

Načítání trvalo 0.0589 sekund.