+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aitia s.r.o. domy na klíč

Klíčová slova: omy na klíč,rodinné domy,zděné domy,dřevostavby.

E-mail: aitia@aitia.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ledna 2011

Popis: AVám nabízí rodinné domy, které splňují požadavky příjemného a moderního bydlení. Naše firma staví rodinné domy od roku 1995 a používá výhradně certifikované materiály, které splňují požadavky evropských norem a předpisů.

Web: www.aitia.cz

Další související informace

Dřevostavby Atrium

rodinné domy, dřevostavby, stavební firmy – Dřevostavby na klíč, montované domy, nízkoenergetické domy, bungalovy. Výstavba, rozsáhlé služby a vybavení all inclusive v základní ceně. Dřevostavby na klíč, montované domy, nízkoenergetické domy, bungalovy. Výstavba, rozsáhlé služby a vybavení all inclusive v základní ceně.

Levné domky v.o.s. - proj

rodinné domy, rodinné domy na klíč – Návrh projektu a výstavba levných nízkoenergetických rodinných domů na klíč pomocí špičkové stavební technologie Evropské unie - betonových skořepinových tvárnic v kombinaci s izolačním sendvičovým komplexem. Nízká pevná cena, úspory při vytápění.

Rekonstrukce bytu Praha 4

rekonstrukce bytu Praha 4, rekonstrukce bytu Praha – Rekonstrukce bytu Praha 4: rekonstrukce podkroví, rekonstrukce kanceláře, rekonstrukce bytu. Kompletní rekonstrukce bytu včetně koupelny a kuchyně, rekonstrukce a výstavba podkroví včetně elekrikářských, instalatérských i topenářských prací, pokládka podlahových krytin. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce podkroví, zajištění dokumentace i materiálu, ekologická likvidace odpadu.

Načítání trvalo 0.1863 sekund.