+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aitia s.r.o. domy na klíč

Klíčová slova: omy na klíč,rodinné domy,zděné domy,dřevostavby.

E-mail: aitia@aitia.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ledna 2011

Popis: AVám nabízí rodinné domy, které splňují požadavky příjemného a moderního bydlení. Naše firma staví rodinné domy od roku 1995 a používá výhradně certifikované materiály, které splňují požadavky evropských norem a předpisů.

Web: www.aitia.cz

Další související informace

developer,reality, naklad

rodinné domy, rd, pozemky, byty, vily, penziony, – Provádíme kompletní realizace staveb, rodinné domy na klíč, výstavba bytů, rekonstrukce, půdní vestavby. Zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu všech druhů nemovitostí a pozemků.Kompletní služby spojené s převodem nemovitostí, právní a finanční servis prostřednictvím vlastního oddělení.Nakladatelská činnost, zaměřená především na oblast historie.

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Zateplovacie práce

zateplovací práce, – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Věříme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ

Načítání trvalo 0.2876 sekund.