+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AK Color - barvy

Klíčová slova: barva omitka kov

Datum vloľení do katalogu: 16. ledna 2008

Popis: Společnost AK COLOR s.r.o. byla založena v roce 1999 jako výhradní dovozce nátěrových hmot CAP ARREGHINI S.p.A. Italia pro Českou republiku. Pokračuje tak v úspěšné historii prodeje italských výrobků se značkou CAP na domácím trhu. Společnost AK COLOR spol. s r.o. je výhradním dovozcem protipožární nátěrové hmoty na ocelové konstrukce PITTURA PROTHERM STEEL. Barvy mícháme na počkání.

Web: www.akcolor.cz

Další související informace

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Pilové pásy na kov

pilové pásy, pásové pily, pilové pásy na kov – Pilové pásy pro ruční, automatické a poloautomatické pásové pily vhodné jak pro kutily na zahrádkách, tak pro podniky v hutním a strojírenském průmyslu. Provedení přesného řezu umožní pilový pás z kvalitního materiálu. Před řezem je potřeba zkontrolovat stav pásové pily a následně upevnění pilového pásu tak, aby nedocházelo k vibracím.

Načítání trvalo 1.9236 sekund.