+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AK Color - barvy

Klíčová slova: barva omitka kov

Datum vloľení do katalogu: 16. ledna 2008

Popis: Společnost AK COLOR s.r.o. byla založena v roce 1999 jako výhradní dovozce nátěrových hmot CAP ARREGHINI S.p.A. Italia pro Českou republiku. Pokračuje tak v úspěšné historii prodeje italských výrobků se značkou CAP na domácím trhu. Společnost AK COLOR spol. s r.o. je výhradním dovozcem protipožární nátěrové hmoty na ocelové konstrukce PITTURA PROTHERM STEEL. Barvy mícháme na počkání.

Web: www.akcolor.cz

Další související informace

Kadeřnice Jana - účesy

kadeřnictví, kadeřnice, účes, střih, melír, barva – Kadeřnice Jana Vám poskytne profesionální kadeřnické služby včetně poradenství o péči vlasů a pokožky. V kadeřnickém salonu v Praze provádím barvení vlasů, melírování, stříhání, společenské účesy, extravagantní střihy a mnoho dalšího dle Vašich představ.

Barevné kontaktní čočky

oči, kontaktní čočky, barva – Změňte barvu svých očí a buďte IN. Barevné kontaktní čočky Vám umožní nejen lépe vidět, ale ještě změní barvu Vašeho oka.Barevné kontaktní čočky se umisťují bezprostředně na rohovku oka. Je jedno, jestli nosíte brýle, stačí si pořídit kontaktní čočky s patřičným počtem dioptrií a vybrat si tu správnou barvu.

DCH-Sincolor a.s.

barva na beton, epoxidová pryskyřice, tekutý kov – Široký sortiment barev a nátěrových hmot najdete na e-shopu sincolor.cz. Nabízíme nejen barvy na beton, epoxidové pryskyřice a fermeže, ale také další nátěrové hmoty, tmely, lepidla či ředidla a aplikační pomůcky.

Načítání trvalo 0.0567 sekund.