+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AK Color - barvy

Klíčová slova: barva omitka kov

Datum vloľení do katalogu: 16. ledna 2008

Popis: Společnost AK COLOR s.r.o. byla založena v roce 1999 jako výhradní dovozce nátěrových hmot CAP ARREGHINI S.p.A. Italia pro Českou republiku. Pokračuje tak v úspěšné historii prodeje italských výrobků se značkou CAP na domácím trhu. Společnost AK COLOR spol. s r.o. je výhradním dovozcem protipožární nátěrové hmoty na ocelové konstrukce PITTURA PROTHERM STEEL. Barvy mícháme na počkání.

Web: www.akcolor.cz

Další související informace

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Náplně do tiskáren

Barva do tiskáren,Tonery,Inkousty,Cartridge – Internetový obchod Inkousty.cz je zaměřen především na následující sortiment na levné Barvy do tiskáren,Tonery,Inkousty,Cartridge,Fotopapíry,Papíry,Doplňky, Eshop nabízí kvalitní sortiment kompatibilních a originálních náplní

PILSCOLOR TRADING s.r.o.

barvy, ředidla, míchání barev, Plzeň, barvy na kov – Specializujeme se na dodávky průmyslových barev a ředidel v oblasti kovoprůmyslu, strojírenství a energetiky. V našem sortimentu naleznete širokou škálu nátěrových hmot. Barvy syntetické, epoxidové, polyuretanové, akrylátové, rozpouštědlové i vodouředitelné. Dodáváme barvy pro běžné i profesionální nátěry, barvy do vysokých teplot apod. V naší provozovně mícháme mnoho druhů barev dle široké řady vzorkovnic (RAL, CSN, NCS, PANTONE, …).Poradíme s výběrem vhodných nátěrů nebo navrhneme vhodný nátěrový systém v souladu s Českou technickou normou. Dodávky zboží zajistíme vlastní dopravou po celém území České republiky.

Načítání trvalo 0.0869 sekund.