+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AK Color - barvy

Klíčová slova: barva omitka kov

Datum vloľení do katalogu: 16. ledna 2008

Popis: Společnost AK COLOR s.r.o. byla založena v roce 1999 jako výhradní dovozce nátěrových hmot CAP ARREGHINI S.p.A. Italia pro Českou republiku. Pokračuje tak v úspěšné historii prodeje italských výrobků se značkou CAP na domácím trhu. Společnost AK COLOR spol. s r.o. je výhradním dovozcem protipožární nátěrové hmoty na ocelové konstrukce PITTURA PROTHERM STEEL. Barvy mícháme na počkání.

Web: www.akcolor.cz

Další související informace

PILOUS-pásové pily, spol.

Pila,pásové pily, pily na dřevo, pily na kov – Vyrábíme pásové pily na kov, pásové pily na dřevo, omítací pily. Dále nabízíme brusky, válečkové dopravníky, brusky, odhrocovací stroje, ostřicí stroje na pilové listy a pilové pásy na obrábění dřeva.

Travertino

dekorativní omítka,dekorativní omítka pro exteriér – TRAVERTINO je moderní výrobek, který dokonale napodobuje vzhled lámaného kamene. Spojuje přírodní vzhled s elegancí zpracování. Umožňuje vytvářet nádherné efekty v nejrůznějších odstínech Travertina. Travertin, vzhled lámaného kamene,dekorativní omítka, dekorativní omítka pro exteriér a interiér, TRAVERTINO, TRAVERTINA

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění, srovnání, porovnání – Uzavřete si havarijní pojištění po internetu a ušetříte. Srovnání havarijního pojištění různých pojišťoven probíhá online pomocí kalkulačky během sekund a Vy můžete mít havarijní pojištění sjednané během několika minut.

Načítání trvalo 0.0593 sekund.