+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Akce - AM Bazény s.r.o.

Klíčová slova: bazény,vířivky,zastřešení,lamelové zakrytí

E-mail: registrace@am-bazeny.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. dubna 2010

Popis: Bazény fóliové a laminátové. Dodáváme vířivky a tepelná čerpadla. Nabízíme rekonstrukce bazénů a jejich zakrytí, zastřešení bazénů i vířivek. V oboru působíme více než 18 let a řadíme se mezi první dodavatele bazénů u nás.

Web: www.am-bazeny.cz/

Další související informace

Foukaná izolace

foukaná izolace, foukaná izolace cena, – Foukaná tepelná izolace se nevybírá jen podle ceny, hlavním kritériem by měla být především kvalita. Foukanou izolací lze zateplovat celou budovu bez ohledu na její stáří. Zateplování budov produktem Climatizer Plus provádějí dobře vyškolení pracovníci. Orientační cenu za foukanou izolaci Climatizer Plus lze zjistit pomocí webového interaktivního ceníku, díky němuž můžeme snadno spočítat náklady na různé varianty izolování nemovitosti.

Rekonstrukce koupelny

rekonstrukce koupelny Praha 4, rekonstrukce – Rekonstrukce koupelny Praha 4: rekonstrukce bytu, rekonstrukce kuchyně, rekonstrukce koupelny. Kompletní rekonstrukce koupelny veškeré instalatérské práce, elektrikářské práce, topenářské práce, zednické práce, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce koupelny či kuchyně.

Bazény

bazény, bazény akce, bazénová chemie do bazénu – Přemýšlíte o soukromém bazénu, buď vnitřním, či venkovním, který by byl doopravdy jen a jen Váš? Užívali byste si příjemného léta u bazénu velmi rádi? V dnešní době už je bazén obvyklým vybavením. bazény, bazény akce, bazénová chemie do bazénu

Načítání trvalo 0.2006 sekund.