+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Akční zboží - eStřechy CZ

Klíčová slova: velux střechy

E-mail: info@estrechy.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2007

Popis: Akční zboží z oblasti: šikmé střechy, ploché střechy, půdní vestavby, izolace, podkroví, konstrukce.

Web: akce.estrechy.cz

Další související informace

Zateplení střechy Praha

zateplení střechy Praha, zateplení podkroví Praha – Zateplení střechy Praha: zateplení podkroví, zateplení šikmé střechy, zateplení střechy Praha. Zateplení střechy a zateplení podkroví tepelnou izolací, zabránění úniku tepla. Zateplení střechy, zateplení podkroví tepelně izolačním materiálem, včetně následné pokládky střešní krytiny, montáže střešních oken a osazení klempířských prvků.

Střechy Louny HZ střechy

Střechy Louny, Rekonstrukce střech Louny, – Od roku 2003 jsme zrealizovali sedlové střechy a jiné práce o celkové výměře 250 000m2 pro stovky spokojených zákazníků. Střechy Louny, Rekonstrukce sedlových střech , stavba krovů a kvalitní rekonstrukce střech v Lounech a okolí s dlouholetou životností. Prioritou firmy HZ Střechy Louny Zdeněk Hýř Louny je spokojený zákazník.

Stříkaná izolační pěna

Stříkaná izolační pěna,zateplení střechy – Tepelná izolace neboli zateplení domů a bytů, to je v dnešní době naprostou nezbytností pro udržení rodinného rozpočtu v přiměřených mezích. Stříkaná pěnová izolace je přitom metodou, která ušetří nejen prostor kvůli své malé tloušťce, ale je také šetrná k životnímu prostředí a zároveň 100% efektivní v zábraně průniku vody, studeného vzduchu a tvorby plísní nebo tepelných mostů.

Načítání trvalo 1.6034 sekund.