+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Akkstroje.cz

Klíčová slova: brusky, vrtačky,karusely, lisy, nůžky

E-mail: lucie.log@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ??jna 2008

Popis: Nákup a prodej použitých kovoobráběcích a tvářecích strojů.Široký sortiment zboží. Nabízíme soustruhy, frézky, brusky, vrtačky,karusely, lisy, nůžky, obráběcí centra, ohýbačky, zakružovačky, atd.....

Web: www.akkstroje.cz

Další související informace

Dřevoobráběcí stroje

dřevoobráběcí stroje, brusky, širokopásové brusky – Společnost HOUFEK a.s. se zabývá výrobou a prodejem dřevoobráběcích strojů. Součástí výrobního závodu společnosti je podniková prodejna nabízející kompletní výrobní řadu firmy HOUFEK, ruční nářadí a spotřební materiál pro truhláře.

Ruční nářadí

vrtačky, brusky, pily, kladiva, narex, makita – Ruční nářadí pro kutily i profesionály. Vrtačky, brusky, hoblíky, pily, kladiva, frézy, vysavače, kompresory renomovaných výrobců Narex, Makita, Bosch, Lumag, Powerplus, Dolmar, Metabo, Hawera, Hitachi, Protool a dalších. Záruční i pozáruční servis.

DUKAS PRAHA s.r.o.

manikurová sada, manikura, pedikura, nůžky – Nabízíme velký výběr manikurových souprav Solingen i jiných. Každý rok pro Vás navrhujeme novou kolekci manikurových souprav, krásné barvy, orginální design, zdobené krystaly Swarovski. Více informací najdete na adrese www.edukas.cz.

Načítání trvalo 2.4548 sekund.