+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aktimo s.r.o. - omítky a fasády

Klíčová slova: opravy omítek, strojní omítky, ruční omítky

E-mail: aktimo@aktimo.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ??jna 2009

Popis: Společnost Aktimo s.r.o. je stavební firma specializující se na vnitřní i vnější omítky a zateplovací systémy. Provádí strojní a ruční omítky sádrové, vápenné, vápenosádrové a vápenocementové, fasády, štuky a opravy omítek. Nabízí prodej materiálů.

Web: www.aktimo.cz/

Další související informace

Realizace staveb-Juráš

strojní omítky, realizace staveb, stavebnictví, – Provádíme a zajišťujeme strojní omítky, anhydritové podlahy, zateplení objektu, realizace staveb, ušlechtilé fasády, dle Vašich přání a požadavků. Cenový návrh (kalkulace) zdarma. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Sklárna Crystal Glamour

ruční výroba,olonatý křišťál,broušený křišťál – Sklárna Crystal Glamour se zabývá výrobou ručně foukaného a ručně broušeného olovnatého křišťálu - BOHEMIA CRYSTAL, které exportujeme do mnoha zemí světa. Do výrobního sortimentu patří: vázy, mísy, sklenice, odlivky, karafy, džbány, dózy, miniatury, těžítka, mlýnky na kávu, mlýnky na sůl a pepř, aromatické lampičky, košíky, mísy, olejky, vodní dýmky aj. Dále výrobky dle návrhů zákazníků. Uvedené výrobky nabízíme v různým dekorech, čiré i barevné, ve velikostech do 355 mm.

Vaše korektura

Korektury českých textů, opravy studentských prací – Kvalitní profesionální korektury českých textů pro weby, firmy, nakladatele, vydavatele, autory, studenty. Pracujeme spolehlivě, rychle a za výhodné ceny. Provádíme typografické korektury, elektronické korektury pravopisu a gramatiky, stylistické úpravy textu. Studentům opravujeme bakalářské, diplomové a dizertační práce se slevou. Možné i expresní dodání do čtyřiadvaceti hodin.

Načítání trvalo 3.4990 sekund.