+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aktimo s.r.o. - omítky a fasády

Klíčová slova: opravy omítek, strojní omítky, ruční omítky

E-mail: aktimo@aktimo.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ??jna 2009

Popis: Společnost Aktimo s.r.o. je stavební firma specializující se na vnitřní i vnější omítky a zateplovací systémy. Provádí strojní a ruční omítky sádrové, vápenné, vápenosádrové a vápenocementové, fasády, štuky a opravy omítek. Nabízí prodej materiálů.

Web: www.aktimo.cz/

Další související informace

Knihařství Marie Dejlová

Vazby a opravy knih,pasparty – Knihařství Marie Dejlové v Jičíně - pro vás provádíme vazby a opravy knih a učebnic.Vazby diplomových a disertačních prací.Vázání časopisů. Podlepování map,výroba různých desek.Najdete nás v Jičíně.Rádi vás přivítáme.

Fasády

Fasády, omítky, obklady, stavební práce, fasáda – Fasáda domu je vedel střechy nejvýraznějším prvkem, kterého si každý všimne. Není proto záhodno ji odbývat nebo ji dokonce svěřit neprofesionální firmě. My fasády dělat umíme a jsme tu pro ty nejnáročnější zákazníky.

Opravy oken, zasklívání

sklenářství, zasklívání oken, opravy oken – Nabízíme veškeré sklenářské práce, opravy oken a jejich servis, opravy dveří. Naši zkušení sklenáři s desetiletou praxí jsou zárukou kvalitně odvedené práce. Veškeré sklenářské práce provádíme přímo u zákazníka nebo v naší pojízdné dílně.

Načítání trvalo 0.0958 sekund.