+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Akustika staveb.cz

Klíčová slova: měření hluku, stavební akustika, hlukové studie

E-mail: info@atelier-dek.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervna 2010

Popis: Nabízíme komplexní služby v oblasti akustiky. Jedná se o akustické a hlukové studie, akreditované měření hluku. Měříme zvukovou izolaci konstrukcí a navrhujeme úpravy, řešíme prostorovou akustiku včetně navazujících měření doby dozvuku.

Web: akustikastaveb.cz

Další související informace

Měření elektromagnetické

měření hluku, zkušební laboratoř – Hlavní činností naší laboratoře je měření v oblasti elektromagnetické kompatibility, měření hluku a měření účinnost rekuperačních výměníků. Zkušební laboratoř je vybavena přístroji od švýcarské firmy Emtest a italské firmy Narada. Dále spolupracujeme s inspekční a certifikační společností TÜV-SÜD Czech.

Stavební stroje

Stavební stroje, náhradní díly, bourací kladiva – Jsme autorizovaný prodejce a servis nakladačů Novotný. Zastoupení CSM Tisovec, prodej a opravy strojů UDS. Nabízíme servis, pronájem a prodej demoličních kladiv INDECO, opravujeme hydraulická bourací a demoliční kladiva všech značek. Servis UNC.

stavební firma Most

PH stav, Most, stavební firma, zateplování, – Stavební firma PH stav byla založena v roce 2008. Naší hlavní činností je zateplování rodinných domků, panelových domů a průmyslových objektů. Dále se naše firma začala specializovat i na pokládání dlažby, obkladů a kompletní realizaci interierových a exterierových řešení.

Načítání trvalo 3.0479 sekund.