+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ALBION Group, a.s.

Klíčová slova: bazény,zastřešení,bazeny,

E-mail: roman.gronych@albiongroup.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ledna 2008

Popis: Největší výrobce zastřešení a bazénů v EU. Prodejce vířivých van Jacuzzi. Certifikáty kvality (AFNOR, TÜV a ISO). Vlastní prášková lakovna pro povrchovou úpravu konstrukcí zastřešení v GSB kvalitě.

Web: www.albiongroup.cz/cs/bazeny-zastreseni.html

Další související informace

Zednictví Vaněk Nová Byst

zednictví, milan vaněk, nová bystřice, – Zednictví Vaněk Nová Bystřice, rádi pro Vás vykonáme zednické práce, obklady, dlažby, fasády, terasy, oprava a stavba komínů, rodinné domy, hospodářská stavení, rekonstrukce bytových a nebytových prostor, betonářské práce, základy. Zednictví Vaněk.

Repase oken a opravy dveř

oprava oken,repase oken,oprava dveří,repase dveří, – Nabízíme práce jako je oprava a repase oken, oprava a repase dveří, oprava a repase vrat, dřevěných portálů, výkladců a dalších dřevěných truhlářských prvků. Dále nabízíme také skleněné stěny a skleněné dveře.

Josef Hanák - Zateplení f

Josef Hanak, zatepleni, izolace, zednictvi, JH, – Specializujeme se na zateplení fasád, provádění zednických prací, rekonstrukci bytů a bytových jader. Firma Josef Hanák působí na našem trhu od roku 1997. Zabývá se stavebními a zednickými činnostmi, zejména zateplování fasád.

Načítání trvalo 0.0581 sekund.