+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ALBION Group, a.s.

Klíčová slova: bazény,zastřešení,bazeny,

E-mail: roman.gronych@albiongroup.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ledna 2008

Popis: Největší výrobce zastřešení a bazénů v EU. Prodejce vířivých van Jacuzzi. Certifikáty kvality (AFNOR, TÜV a ISO). Vlastní prášková lakovna pro povrchovou úpravu konstrukcí zastřešení v GSB kvalitě.

Web: www.albiongroup.cz/cs/bazeny-zastreseni.html

Další související informace

Regály a police do obchod

regaly, police, sklady, obchod, – Potřebujete vybavit Váš obchod nebo sklad? V naší nabídce najdete regály skladové, prodejní, paletové a další zboží a doplňky. Euro regály do skladů a obchodů jsou profesionální regály všech druhů. Zabýváme se již několik let výrobou, montáží i prodejem.

Kvalitní levné ruční nář

nářadí, kladivo, lopata, rýč, krompáč, metr, – Nabízíme prodej a poradenství v oblasti kvalitního ručního nářadí pro stavbu, dům i zahradu. S našim nářadím Vám práce půjde pěkně od ruky a nic Vás nepřekvapí. Naše nářadí je od českých výrobců, elektro nářadí je od světových výrobců. Pokud budete potřebovat poradit s výběrem toho nejlepšího nářadí pro Vaši práci, neváhejte nás kontaktovat. V našem sortimentu naleznete lopaty, krompáče, rýče, kladiva, sekery, kalače, míchačky, stavební kolečka, zednické lžíce, naběračky, prohazovačky, metry, pásma, odlamovací nože, hladítka, špachtle, štětce a mnoho dalšího nářadí.

Zednictví Vaněk Nová Byst

zednictví, milan vaněk, nová bystřice, – Zednictví Vaněk Nová Bystřice, rádi pro Vás vykonáme zednické práce, obklady, dlažby, fasády, terasy, oprava a stavba komínů, rodinné domy, hospodářská stavení, rekonstrukce bytových a nebytových prostor, betonářské práce, základy. Zednictví Vaněk.

Načítání trvalo 0.2111 sekund.