+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ALGECO SK - stavby

Klíčová slova: Obytné kontajnery, skladové kontajnery, sanitárne

E-mail: info.cz@algeco.com

Datum vloľení do katalogu: 16. ledna 2010

Popis: rákosové střechy, hliněné panely, hliněné omítky, dřevostavby, konopné Obytné kontajnery, skladové kontajnery, sanitárne kontajnery, prenájom kontajnerov, predaj kontajnerov

Web: www.algeco.sk

Další související informace

Půjčovna karavanů - obytná auta

obytná auta, půjčovna, obytné vozy, obytný karavan – Obytná auta od půjčovny karavanů OKTREND s.r.o. s kompletním zařízením. Luxusní obytné vozy za skvělé ceny. Vyražte na dovolenou karavanem. Výbava interiéru: 5-6 osob pro jízdu 6 osob na spaní, TV, DVD,... atd. Výbava exteriéru: Markýza 4m, nosič kol pro 3-4 kola, elektrická přípojka 220V,... atd.

Pobytové lodě - pronájem

dovolená, obytné lodě, pobytové lodě, – Půjčovna pobytových motorových lodí. Nevšední dovolená na obytné lodi. Rekreační plavba na řece Vltavě na kajutové lodi jihočeskou přírodou. Pro vedení našich rekreačních lodí nepotřebujete žádné zkoušky ani oprávnění.

Bazar karavany Nymburk

bazar karavanů; prodej karavanů; obytné přívěsy – Vybírejte z naší nabídky nových i ojetých karavanů a obytných vozů. Všechny karavany jsou v dobrém stavu a jen velmi málo opotřebované. Jsme prodejci a dovozci kvalitních karavanů z Belgie a Nizozemí. Všechny karavany i obytné vozy jsou připraveny k okamžitému použití, neboť prošly důkladnou kontrolou. Na cestu tedy můžete vyrazit prakticky hned. Dále nabízíme dovoz karavanů na přání, sjednání pojištění pro váš nový karavan nebo obytný vůz a zajištění TK i emisních měření.

Načítání trvalo 0.0570 sekund.