+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ALGECO SK - stavby

Klíčová slova: Obytné kontajnery, skladové kontajnery, sanitárne

E-mail: info.cz@algeco.com

Datum vloľení do katalogu: 16. ledna 2010

Popis: rákosové střechy, hliněné panely, hliněné omítky, dřevostavby, konopné Obytné kontajnery, skladové kontajnery, sanitárne kontajnery, prenájom kontajnerov, predaj kontajnerov

Web: www.algeco.sk

Další související informace

Haly Polak CZ

haly, montované haly, skladové haly, výrobní haly – Vyrábíme a montujeme haly, montované haly, výrobní haly, skladové haly, hangáry, kryté jízdárny a zastřešení všeho druhu. V naší nabídce naleznete také tenisové haly a zastřešení různých druhů sportovišť.

Bazar karavany Nymburk

bazar karavanů; prodej karavanů; obytné přívěsy – Vybírejte z naší nabídky nových i ojetých karavanů a obytných vozů. Všechny karavany jsou v dobrém stavu a jen velmi málo opotřebované. Jsme prodejci a dovozci kvalitních karavanů z Belgie a Nizozemí. Všechny karavany i obytné vozy jsou připraveny k okamžitému použití, neboť prošly důkladnou kontrolou. Na cestu tedy můžete vyrazit prakticky hned. Dále nabízíme dovoz karavanů na přání, sjednání pojištění pro váš nový karavan nebo obytný vůz a zajištění TK i emisních měření.

Alfa-soft: komplexní eko

ekonomický systém, účetní program, skladové hospo – Alfa-soft je informační systém pro vedení agend účetnictví, skladová agenda, fakturace, objednávky, registrační pokladna, servis/opravna, mzdy a personalistika, majetek, propojení na e-shop. Instalace a předvedení zdarma.

Načítání trvalo 0.0591 sekund.