+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AlphaTeplo

Klíčová slova: tepelné čerpadlo, AlphaTeplo, úspora, bytové domy

Datum vloľení do katalogu: 11. z??? 2012

Popis: Nároky na vytápění procházely v minulých letech výraznou změnou a i v dnešní době se neustále vyvíjí a zvyšují. Je to dáno rostoucími cenami za spotřebu energií a větší touhou po zdravém a čistém životním prostředí, které nás obklopuje. Pokud tepelnou pohodu spojíte s ochranou životního prostředí, vyjde vám jediné, a tím je systém řešení AlphaTeplo.

Web: www.alphateplo.cz/

Další související informace

Stavební stroje

stavební stroje, stavební, stroje, demolice, – Stavební stroje - Biggest s.r.o. Pronájem, prodej a servis stavebních stroju a mechanizace (dozery, dumpery, bagry, minibagry, nakladace, atd). Zemní práce a výkopové práce, demolice objektu, drcení a recyklace sutí.

Ploty a oplocení z plastu

ploty z plastu, oplocení z plastu, ploty, oplocení – Ploty z plastu, oplocení z plastu, plotové dílce z plastu. Bezúdržbové ploty ( ploty a plotové dílce z plastu ) vyniká především svoji nízkou hmotností, nenáročností na údržbu a stálobarevností. Ploty z plastu, ploty a oplocení z recyklátu, ploty z plastu jsou vyráběny jako masivní profily v tradičních tvarech. Ploty a oplocení z plastu lze snadno upravovat – řezat, vrtat a dále opracovávat podle potřeby (nástroji na kov nebo na dřevo).

CBN.cz - Brusné kotouče,

nářadí, ruční nářadí, brusné kotouče, kleště – Chcete kleště? Chcete brusné kotouče? Chcete jednoduše kvalitní ruční nářadí? Koukněte na web cbn.cz. Tento úžasný server přináší kompletní nabídku ručního nářadí pro všechny práce. Stačí si vybrat. Pořiďte si ruční nářadí levně, rychle a pohodlně.

Načítání trvalo 0.0687 sekund.