+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AlphaTeplo

Klíčová slova: tepelné čerpadlo, AlphaTeplo, úspora, bytové domy

Datum vloľení do katalogu: 11. z??? 2012

Popis: Nároky na vytápění procházely v minulých letech výraznou změnou a i v dnešní době se neustále vyvíjí a zvyšují. Je to dáno rostoucími cenami za spotřebu energií a větší touhou po zdravém a čistém životním prostředí, které nás obklopuje. Pokud tepelnou pohodu spojíte s ochranou životního prostředí, vyjde vám jediné, a tím je systém řešení AlphaTeplo.

Web: www.alphateplo.cz/

Další související informace

Zateplovacie práce

zateplovací práce, – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Věříme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ

Rekonstrukce bytu Praha 4

rekonstrukce bytu Praha 4, rekonstrukce bytu Praha – Rekonstrukce bytu Praha 4: rekonstrukce podkroví, rekonstrukce kanceláře, rekonstrukce bytu. Kompletní rekonstrukce bytu včetně koupelny a kuchyně, rekonstrukce a výstavba podkroví včetně elekrikářských, instalatérských i topenářských prací, pokládka podlahových krytin. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce podkroví, zajištění dokumentace i materiálu, ekologická likvidace odpadu.

Načítání trvalo 0.0585 sekund.