+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alteg Bohemia s.r.o. - pr

Klíčová slova: pronájem montážních plošin, vysokozdvižná montážní

E-mail: alteg@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ??jna 2010

Popis: Nabízíme pronájem MP 20, vysokozdvižná montážní plošina s dosahem 19 metrů a služby s plošinou spojené. Kolín, Poděbrady, Nymburk, Lysá nad Labem. Stavební práce, kácení a prořez stromů, instalace reklamních poutačů, antén, mytí oken a další.

Web: www.plosina-pronajem.cz

Další související informace

Pronájem plošiny Praha

plošiny, pronájem plošin, plošiny praha, praha – Plošiny Praha - nabízíme k pronájmu moderní vysokozdvižné plošiny v Praze a Středočeském kraji firmám i jednotlivcům. ve vozovém parku máme výhradně mové a moderní plošiny. Plošiny Praha - nabízíme k pronájmu moderní vysokozdvižné plošiny v Praze a Středočeském kraji firmám i jednotlivcům. ve vozovém parku máme výhradně mové a moderní plošiny.

Montážní plošiny Brno

pronájem plošiny Brno, Montážní plošiny – Naše montážní plošina má prostorný pohodlný koš pro práci dvou osob s nářadím. Dosah do výšky je 25 m a do stran 16 m. Tuto plošinu na podvozku Man si můžete objednat v Brně. Pronájem je možný po celé České republice.

INREKA PLOŠINY SERVIS, s.

plošiny, pracovní plošiny, prodej plošin, pronájem – Prodáváme, pronajímáme a opravujeme pracovní plošiny nůžkové, plošiny kloubové, přívěsné a na automobilových podvozcích. Značkový servis plošin Inreka. plošiny, pracovní plošiny, prodej plošin, pronájem plošin, servis plošin, bazar, použité plošiny

Načítání trvalo 0.0634 sekund.