+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alucad Hliníkové profily

Klíčová slova: hliníkové profily, hliníkové plechy

E-mail: linkbuilding@mcaris.net

Datum vloľení do katalogu: 13. ledna 2010

Popis: Vyrábíme a dodáváme hliníkové profily například pro držáky solárních panelů či profily pro zastřešení bazénů. Dodáváme hliníkové profily na míru. Dodáváme hliníkové plechy, hliníkové jekly, profily pro solární panely, hliníkové rámy.

Web: www.alucad.cz

Další související informace

Termoizolační nátěry Maxi

termoizolační nátěr, termoizolační, nátěr, antikon – Antikondenzační a termoizolační nátěr Maxitherm je vhodný jako povrchová úprava fasád i interieru. Díky svým termoizolačním vlastnostem sníží náklady na vytápění i klimatizace v létě a zároveň zabraňuje kondenzování vlhkosti ve zdivu a tedy i tvorbě plísní.

První KEY-STAV, a.s.

stavební, firma, práce, montážní, inženýrská, činn – Hlavní náplní společnosti jsou dodávky stavebních a montážních prací včetně veškerých materiálů a inženýrských činností na nových stavbách, rekonstrukcích a opravách.stavební, firma, práce, montážní, inženýrská, činnost, stavby, rekonstrukce, opravy, stavebnictví, key-stav, keystav, pozemní, ostrava, český-těšín, třinec, jablunkov

Schodiště OK FINAL

schody, schodiště – Firma OK FINAL vyrábí schody a schodiště vnitřní interiérové, vnější, kovové, ocelové, nerezové i dřevěné, mnoha typů, ve vysoké kvalitě opřené o nepřeberné zkušenosti s více než 1800 referencemi spokojených zákazníků.

Načítání trvalo 0.0515 sekund.