+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alucad Hliníkové profily

Klíčová slova: hliníkové profily, hliníkové plechy

E-mail: linkbuilding@mcaris.net

Datum vloľení do katalogu: 13. ledna 2010

Popis: Vyrábíme a dodáváme hliníkové profily například pro držáky solárních panelů či profily pro zastřešení bazénů. Dodáváme hliníkové profily na míru. Dodáváme hliníkové plechy, hliníkové jekly, profily pro solární panely, hliníkové rámy.

Web: www.alucad.cz

Další související informace

Foukaná izolace

foukaná izolace, foukaná izolace cena, – Foukaná tepelná izolace se nevybírá jen podle ceny, hlavním kritériem by měla být především kvalita. Foukanou izolací lze zateplovat celou budovu bez ohledu na její stáří. Zateplování budov produktem Climatizer Plus provádějí dobře vyškolení pracovníci. Orientační cenu za foukanou izolaci Climatizer Plus lze zjistit pomocí webového interaktivního ceníku, díky němuž můžeme snadno spočítat náklady na různé varianty izolování nemovitosti.

Anhydritové potěry

Anhydrid, ahnyhdryd, lité podlahy, litá podlaha – Výroba certifikovaných litých anhydritových podlah, samonivelačních potěrů a realizace moderní technologií – vlastními stroji TransMix přímo na místě na stavby. Působnost po celé ČR. Spotřebujete pouze tolik potěru, kolik objednáte.

Sruby

sruby, kanadské sruby – Kanadské sruby od tesařství Jiří Urban s 5-ti letou záruční dobou a servisem. Návrhy a projekty srubových domů. Dále nabídka zahradních domů a zahradního nábytku. Firma byla založena v r. 1994. Výstavba srubových domů na klíč.

Načítání trvalo 0.2264 sekund.