+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Anhydritové podlahy Kabau

Klíčová slova: anhydrit litá podlaha zateplení anhyment kabau

E-mail: info@kabau.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. prosince 2009

Popis: Anhydritové podlahy, provedení celé skladby, tepelná i hydroizolace. Zaměření laserem. Odborné poradenství. Dotace Zelená úsporám. Termokamera, snímkování. Kontejner suť, zemina, odpad. Zemní práce strojní. Projekce a tvorba zahrad. 602 942 600, info@kabau.cz, www.kabau.cz

Web: www.kabau.cz

Další související informace

Zateplení střechy

Zateplení střechy, zateplení podkroví, zateplení – Zateplení střechy a podkroví. Dodáváme a montujeme víceúčelové nadkrokevní izolace šikmých střech se všemi typy krytin. Zateplení střechy a podkroví pro novostavby, rekonstrukce i opravy. Pokládku střešní krytiny zajišťují odborně vyškolené pokrývačské firmy.

Apartment Soukenická 44 v Českém Krumlově

Apartment Soukenická 44 ,ubytování v Českém – Apartment Soukenická 44 v Soukenické ulici se nachází v historickém centru Českého Krumlova v domě gotického původu.Apartment Soukenická nabízí ubytování ve dvou apartmánech pro 2 - 5 osob a 2 - 3 osob. Oba dva apartmány jsou vybaveny vlastní kuchyní a koupelnou. Apartment Soukenická se nachází přímo v historickém centru, na pěší zóně, což umožňuje poznat Český Krumlov přímo ze středu. Nejbližší parkoviště se nachází ve vzdálenosti 200 metrů - Jelení zahrada.

Načítání trvalo 0.0560 sekund.