+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ANUET-Zelená úsporám

Klíčová slova: Zelená úsporám,projekce,realizace zateplení

E-mail: info@vasezelena.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. z??? 2010

Popis: Vy?ízení dotace Zelená úsporám na klí? Realizace Zelená úsporám Projekce zateplení rodinných a bytových dom? Projekce nízkoenergetických a pasivních dom? z ekologických materiálu Celostní architektura Stavební dozor

Web: www.vasezelena.cz

Další související informace

Malířské práce

barvy,laky,tapety,zateplování,zelená úsporám – Naše společnost PROFI COLOR, s.r.o. nabízí profesionální služby v oblasti malířských, lakýrnických, tapetářských prací a zateplování fasád. Dále se zabýváme maloobchodem a velkoobchodem barev a laků. Lakýrnické i malířské práce realizujeme na venkovních i ve vnitřních prostorech.

Dřevostavby

montáže, rekonstrukce, dřevostavby, půdní vestavby – LESA MONTERO s.r.o. Je stavební společnost zabývající se montážemi a rekonstrukcemi dřevostaveb, půdními vestavbami a doplňky ze dřevěných prvků. Specializujeme se na rekonstrukce domu OKAL. Naší výhodou je perfektní znalost konstrukce a technologie domu a to nám umožňuje rychle, bezpečně a kvalitně provádět veškeré úpravy s vaším domem.

Střechy Praha

Střechy Praha – Střechy Praha: střešní krytina, střešní izolace, střešní okna, střešní okapy, střechy. Střechy na klíč, pokládka střešní krytiny, montáže střešních oken a zajištění a instalace střešních okapů. Rekonstrukce střechy, včetně ochranných nátěrů proti houbám atd., zateplení střechy a podkroví.

Načítání trvalo 0.0809 sekund.