+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Architektonická kancelář

Klíčová slova: Architektonická kancelář, Architekt, návrh staveb,

E-mail: hkarch@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. dubna 2012

Popis: Architektonická kancelář, architekt, Ing. Arch. Karel Hanzlík nabízí služby v oblasti navrhování staveb, projektování staveb a urbanismu. Architektonické návrhy staveb, návrhy interiérů, projektová činnost, projektová dokumentace.

Web: www.architekt-hanzlik.cz

Další související informace

Kuchyně Dvorský

kuchyně, kuchyně na míru, Kolín, spotřebiče, návrh – Kuchyně Dvorský - kuchyně děláme osobně. Kuchyně tvoříme na míru Vašim snům, Vaší osobnosti i finančním možnostem. A poslední jmenované rozhodně nepatří mezi nejdůležitější. Příjemně Vás překvapí naše nabídka spotřebičů. Zdarma Vám připravíme grafický návrh kuchyně i cenovou kalkulaci.

Prodej elektroniky, nasta

nastavení satelitu, naladění satelitu, návrh antén – Nabízíme kompletní služby v oblasti prodeje, montáží a oprav elektroniky, PC, antén, satelitů a klimatizací. Vlastníme síť poboček s profesionálními techniky pro montáže (nastavení satelitu, návrh antény, instalace klimatizace) a opravy elektroniky.

Virtuální kancelář

Registrační sídla, Virtuální kancelář, FinOffice – Poskytujeme kompletní služby v oblasti kontaktních adres, registračních sídel a virtuálních kanceláří na Praze 6. Služby recepce, přeposílání pošty, administrativní a telefonní služby. Krátkodobý pronájem kanceláří a zasedacích místností.

Načítání trvalo 0.0559 sekund.