+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Architektonická kancelář

Klíčová slova: Architektonická kancelář, Architekt, návrh staveb,

E-mail: hkarch@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. dubna 2012

Popis: Architektonická kancelář, architekt, Ing. Arch. Karel Hanzlík nabízí služby v oblasti navrhování staveb, projektování staveb a urbanismu. Architektonické návrhy staveb, návrhy interiérů, projektová činnost, projektová dokumentace.

Web: www.architekt-hanzlik.cz

Další související informace

Stavby srubu

Realizace srubových staveb, dřevostavby, sruby – Realizace srubových staveb, dřevostavby, sruby, roubenky, stavby ze dřeva, hrubé stavby.Realizujeme srubové domy a roubenky, chaty, rekreační objekty, zahradní domky, altány a pergoly. Vše rychle, levně a kvalitně.

web-studio Pavla Pučka

Tvorba webových stránek a aplikací, grafické návrh – Tvorbou webových stránek a službami spojených s jejich provozem se zabývám již od roku 2004, na těchto základech sem v roce 2009 začal dělat profesionálně stránky pod hlavičkou web-studio Pavol Pučko. Rád udělam stránky i Vám.

Realitní kancelář Mělník

Realitní kancelář, reality, nemovitosti, Realitní – Realitní kancelář KA REALITY Mělník se specializuje na nové domy a pozemky v okolí Prahy. Nabízí nadstandardní péči o klienta, pomoc při vyplácení exekucí a zdarma zajistí právní poradenství, znalecký posudek, hypoteční služby a další.

Načítání trvalo 2.6506 sekund.