+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ariston Thermo CZ s. r. o

Klíčová slova: plynové kotle, ohřívače vody, zásobníky vody

E-mail: miroslav.skoda@aristonthermo.com

Datum vloľení do katalogu: 21. srpna 2010

Popis: Ariston Thermo CZ patří již od svého založení k předním dovozcům a distributorům v České republice i na Slovensku v oblasti elektrických ohřívačů vody, plynových zásobníků vody a plynových kotlů. Plynové kotle, elektrické a plynové ohřívače vody a plynové zásobníky vody značky Ariston jsou všeobecně známi i laické veřejnosti převážně prostřednictvím sítě specializovaných velkoobchodů, smluvních instalatérských firem a vyškolených servisních pracovníků. Značka je zaměřena na komfort bydlení a pohodu jednotlivce, čemuž plynové kotle, elektrické a plynové ohřívače vody a plynové zásobníky vody jednoznačně přispívají.

Web: www.aristonthermo.cz

Další související informace

Atopeniasanita

Topení, Ohřívače vody, Sanita, Čerpadla, vodárny – V e-shopu nabízíme veškerý sortiment sanitárního zboží pro vybavení koupelen a toalet, vany, sprchové kouty, umyvadla, vodovodní baterie a pro vytápění kotle, radiátory a topidla, bojlery. Čerpadla, vodárny, krbové vložky, kamna, domácí spotřebiče.

Tepelná čerpadla Regulus

plynové kotle, vytápění, zdroje energie, – Firma Regulus poskytuje komplexní služby v oblasti dodávky komponentů pro výrobce plynových kotlů a využití obnovitelných zdrojů energií. Naše dlouholeté zkušenosti a dobré technické zázemí s úspěchem využíváme při vývoji vlastních výrobků.

Plynové kotle

beretta, plynové kotle, solární systémy – Firma APS-Praha s.r.o. je výhradním zástupcem Italské znáčky Beretta pro ČR od roku 1992 a soustřeďuje se na sektor topení pro domácnosti. Nabízí produkty a servis z oblasti solárních systému a plynových kotlů. Na výběr máte hned několik nástěnných kotlů – komínové, turbo a kondenzační.

Načítání trvalo 0.0545 sekund.