+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ariston Thermo CZ s. r. o

Klíčová slova: plynové kotle, ohřívače vody, zásobníky vody

E-mail: miroslav.skoda@aristonthermo.com

Datum vloľení do katalogu: 21. srpna 2010

Popis: Ariston Thermo CZ patří již od svého založení k předním dovozcům a distributorům v České republice i na Slovensku v oblasti elektrických ohřívačů vody, plynových zásobníků vody a plynových kotlů. Plynové kotle, elektrické a plynové ohřívače vody a plynové zásobníky vody značky Ariston jsou všeobecně známi i laické veřejnosti převážně prostřednictvím sítě specializovaných velkoobchodů, smluvních instalatérských firem a vyškolených servisních pracovníků. Značka je zaměřena na komfort bydlení a pohodu jednotlivce, čemuž plynové kotle, elektrické a plynové ohřívače vody a plynové zásobníky vody jednoznačně přispívají.

Web: www.aristonthermo.cz

Další související informace

UNI-TOP moderní vytápění

kotel, plynové kotle, kotle, Tepelná čerpadla, sol – Chtěli bychom Vám představit a nabídnout služby z oblasti topenářství, vodoinstalace, plynoinstalace a další TZB. Naší specializací jsou topné systémy, solární systémy, tepelná čerpadla a různé kombinace zdrojů tepla.

Ohřívač vody

Ohřívač vody, ohřívače vody - elektrické, průtokov – Sháníte nový ohřívač vody? V nejlevnějších online stavebninách v ČR si zajisté vyberete! Sháníte ohřívač vody? Na trhu jsou mnohá řešení. V první řadě si rozmyslete, zda dáte přednost svislému nebo vodorovnému ohřívači vody. Vodorovný ohřívač vody oceníte v případě, že nemáte příliš prostoru. Funkčně výhodnější jsou ale většinou ohřívače, kterou jsou umístěné svisle. To je dáno tím, že se u nich méně mísí teplá a studená voda.

Průtokové ohřívače vody

clage, průtokové ohřívače vody, průtokové ohřívače – Obchodní a servisní zastoupení německé společnosti CLAGE GmbH v sortimentu elektrických průtokových a zásobníkových ohřívačů vody. Jsme specialisté na elektronicky řízený ohřev vody s kompatibilitou pro solární systémy.

Načítání trvalo 0.0599 sekund.