+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ariston Thermo CZ s. r. o

Klíčová slova: plynové kotle, ohřívače vody, zásobníky vody

E-mail: miroslav.skoda@aristonthermo.com

Datum vloľení do katalogu: 21. srpna 2010

Popis: Ariston Thermo CZ patří již od svého založení k předním dovozcům a distributorům v České republice i na Slovensku v oblasti elektrických ohřívačů vody, plynových zásobníků vody a plynových kotlů. Plynové kotle, elektrické a plynové ohřívače vody a plynové zásobníky vody značky Ariston jsou všeobecně známi i laické veřejnosti převážně prostřednictvím sítě specializovaných velkoobchodů, smluvních instalatérských firem a vyškolených servisních pracovníků. Značka je zaměřena na komfort bydlení a pohodu jednotlivce, čemuž plynové kotle, elektrické a plynové ohřívače vody a plynové zásobníky vody jednoznačně přispívají.

Web: www.aristonthermo.cz

Další související informace

UNI-TOP moderní vytápění

kotel, plynové kotle, kotle, Tepelná čerpadla, sol – Chtěli bychom Vám představit a nabídnout služby z oblasti topenářství, vodoinstalace, plynoinstalace a další TZB. Naší specializací jsou topné systémy, solární systémy, tepelná čerpadla a různé kombinace zdrojů tepla.

HORA ENERGY s.r.o.

fotovoltaika, ohřev vody – Výstavba a servis fotovoltaických elektráren. Realizace solárního ohřevu vody pomocí fotovoltaických panelů. Zabýváme serůznými novinkami na energetickém trhu. Máme dostatečné zkušenosti obzvláště při výstavbě střešních systémů.

Prodejce kotlů Rojek

kotle, vytápění, prodej kotlů, kotle Rojek, kotle – Naše společnost je úspěšný prodejce kotlů Rojek. Jedná se o nejlevnější vytápění, které je zároveň šetrné k životnímu prostředí. Kotle pracují v automatickém i manuálním režimu. Pokud budete chtít podrobné informace, navštivte naše stránky.

Načítání trvalo 0.0544 sekund.